kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #41  
Stary 28-03-2018, 09:09
andrea33 andrea33 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 24
Domyślnie

Witam, wiosna się zaczyna,a więc i my dziewczyny również zabieramy się za siebie lubię poczytać o nowinkach i tak też natrafiłam i jestem w trakcie stosowania mówię tutaj o Sylimarolu, który ma działanie detoksykujące okazuje się że to suplement diety jaki znam od dłuższego czasu,ale nie wiedziałam o jego tak zaskakującym działaniu. Każdą dietę rozpoczynamy od oczyszczania uwierzcie mi to ma sens, a następnie kolejne kroki dieta i ruch i oczywiście troszkę samozaparcia i będzie efekt. Ja stosuję http://www.sylimarol.pl 70mg 2 razy dziennie i piję dużo wody.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Stary 10-04-2018, 10:48
oliwia oliwia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 650
Domyślnie

Już od kilku tygodni korzystam z suplementów diety, które kupiłam sobie w aptece internetowej na tej stronie https://wapteka.livejournal.com/profile. Mają tam naprawdę świetną ofertę i szybką wysyłkę. Jeśli ktoś potrzebuje sprawdzonych suplementów, to uważam, że warto wybrać produkty z tej apteki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Stary 11-04-2018, 21:44
Benk Benk is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 75
Domyślnie

Czasami bywa tak, że przytyć można z powodu różnych hormonalnych problemów. Sprawdź sobie koniecznie objawy hashimoto. To może być to, ale wiadomo, że trzeba zrobić odpowiednie badania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Stary 28-05-2018, 15:47
kobietka_10 kobietka_10 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 601
Domyślnie

Jak to się mówi wszystko jest dla ludzi, jednak trzeba podchodzic do wszystkiego z głową, umiarem i wiedziec co jest lepsze a co gorsze. W takich różnych środkach medycznyh postawiłabym głównie na naturalne a takimi są np. Intesta http://www.intesta.pl/. Wspomaga ona trawienie, a co więcej jej główną zaletą jest oczyszczanie organizmu w taki sposób że nic nie zostaje podrażnione i uszkodzone
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Stary 29-05-2018, 10:58
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

Ja radzę zapomnieć o niezdrowym cukrze i zastąpić go słodzikiem. Prawie nie ma kalorii. Oczywiście jest zdrowy. Możecie to sprawdzic czytając ten artykuł https://www.zdrowiewpraktyce.pl/zdro...l#.Ww0PSiAwjIU Słodzik nie szkodzi i nie wywołuje żadnych chorób, a świetnie wspomaga odchudzanie. Jedynie ciąża i choroba genetyczna zwana fenyloketonuria wyklucza branie słodzika.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Stary 30-05-2018, 13:13
onthewall onthewall is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 2
Domyślnie

oczywiście że nie są zdrowe, dlaczego miałyby być? zwykle działają na zasadzie poniesienia temperatury organizmu co nie jest na dłuższą metę zdrowe.

--
lego duplo
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Stary 31-05-2018, 17:30
paulinka89 paulinka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 139
Domyślnie

Najlepiej nie stosować żadnych wynalazków tylko sprawdzone i pewne środki. Ja od kilku tygodni stosuje Sylimarol 150, po 2 tabletki dziennie. Mój lekarz polecił mi je ponieważ oprócz ich każdemu znanego działania, eliminuje także toksyne które gromadzą się w naszym organizmie. Bardzo ważne jest aby w trakcie odchudzania regularnie oczyszczać go. Dzięki temu o wiele prościej jest schudnąć, ja pierwsze efekty zobaczyłam już po niedługim czasie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Stary 31-05-2018, 20:41
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 814
Domyślnie

Żeby zdrowo chudnąc, trzeba połączyć odpowiednią dietę z wysiłkiem fizycznym. Trzeba wywołać deficyt kaloryczny (musimy przyjmować mniej kalorii niż spalamy każdego dnia, jednakże na tyle wysokim, żebyśmy mogli funkcjonować prawidłowo). Naprawdę ważne jest również to, aby przyjmować błonnik pokarmowy który zapewni nam uczucie sytości. Można również zdecydować się na zakup odpowiedniej diety pudełkowej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Stary 04-06-2018, 16:50
nekoww nekoww is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 9
Domyślnie

Są różne opinie o tabletkach odchudzających, ale ja z całą pewnością bym poleciła te african mango. Jak dla mnie dzięki tym tabletkom moje życie się zmieniło!! Więcej się uśmiecham i jestem pełna życia! Polecam zawalczyć o piękniejszą siebie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Stary 22-06-2018, 20:24
malinka01 malinka01 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 450
Domyślnie

Pewnie słyszałyście nieraz o cudownym działaniu jagód Acai? Dlatego właśnie również skusiłam się do kupna takich tabletek. Wybrałam te: https://www.allecco.pl/41941,acai-be...-tabletek.html bo są dodatkowo z chromem, czyli jeszcze lepiej!
Powiem wam, że szybciej chudnę niż zwykle. Zamawiam takie rzeczy z tej apteki, jestem bardzo zadowolona.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:58.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.