kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #41  
Stary 23-06-2021, 21:50
matylda91 matylda91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 324
Domyślnie

Do wyprawki też warto dołączyć nosidełko ergonomiczne, albo chustę, zależy co kto lubi i co komu lepiej służy. Tutaj np jest bardzo duży wybór - https://carrylove.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Stary 24-06-2021, 07:10
gasella gasella is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 678
Domyślnie

Tak, znam ten sklep, sama tam kupowałam różne przydatne rzeczy a wózek kupiłam bezpośrednio od x-landera bo wiadomo że najlepiej się opłaca kupować bezpośrednio od producenta
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Stary 27-06-2021, 20:06
Polaa Polaa is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 42
Domyślnie

U nas też Hipp daje radę, od razu zwróciłam na nie uwagę bo to produkt ekologiczny bardzo dokładnie przebadany.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Stary 28-07-2021, 11:07
AndziaL AndziaL is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 404
Domyślnie

Ja takie rzeczy jak pościele, kocyki, ręczniczki i poduchę do karmienia zamówiłam z Ceba. Produkty wysokiej jakości i to polskiej marki Z przyjemnej, delikatnej bawełny idealnej dla takiego maluszka
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Stary 03-08-2021, 02:10
uska uska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 378
Domyślnie

Na pewno poduszka do karmienia się przyda, laktator, pieluchy wielorazowe, gryzaki, nosidełko, ja polecam też chusty, one są mega wygodne, ale oczywiście trzeba wiedzieć, jak je wiązać. W sklepie Tulisie.pl mają ogromny wybór asortymnentu, ceny są przystępne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Stary 15-08-2021, 18:46
comon's Avatar
comon comon is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 893
Domyślnie

A o jakiej wyprawce mówimy? Szkolnej? To w takim razie na pewno mogę polecić tę księgarnię z tanimi podręcznikami https://www.taniaksiazka.pl/seria/to-jest-fizyka . Ja to już od dawna takie rzeczy tylko online zamawiam, bo jest dużo taniej. A dla mnie każda oszczędność się liczy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Stary 23-08-2021, 12:32
ajkq ajkq is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2021
Posty: 11
Domyślnie

Bardzo ciekawe propozycje macie, akurat jestem na etapie poszukiwań, śliczne dzięki za namiary Pozdrawiam
_____________________
mizoprostol⭐ - dowiedz się więcej...
mizoprostol
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Stary 11-09-2021, 21:53
Majka3008 Majka3008 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 333
Domyślnie

Cytat:
Napisał AndziaL
Ja takie rzeczy jak pościele, kocyki, ręczniczki i poduchę do karmienia zamówiłam z Ceba. Produkty wysokiej jakości i to polskiej marki Z przyjemnej, delikatnej bawełny idealnej dla takiego maluszka

Rogala też mam z Ceba, takiego dokładnie https://cebababy.eu/pl/p/Cebuszka-PH...-Libelula/2639 i poduszka świetnie zdaje egzamin. Odciąża plecy, dobrze układa się do ciała i pomaga maluszka ułożyć w odpowiedniej pozycji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Stary 14-09-2021, 22:09
Alinka86 Alinka86 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Sep 2021
Posty: 84
Domyślnie

Ja na początku zaczęłam robić pokój dziecka. Myślałam co jest tam potrzebne by wygodnie dziecko spało. Dlatego zakupiłam łóżeczko-kołyskę https://tweeto.pl/lozeczka-kolyski-dzieciece Jest tam naprawdę dużo wyboru. Póżniej zaczęłam myśleć o ubraniach oraz kosmetykach
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Stary 15-09-2021, 08:30
Gierra167 Gierra167 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 40
Domyślnie

Świetnej jakości sklep z łóżeczko dla niemowląt kupiłam ostatnio lampy wiszące do pokoju mojego dziecka. Bardzo ważne żeby takie lampy były ładne a zarazem bezpieczne dla dziecka. Dodatkowo maja oni w sprzedaży żarówki, łóżeczka i inne. Wszystko w jednym miejscu, polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:17.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.