kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Zakupy
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #151  
Stary 28-06-2022, 13:58
wojtas wojtas is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 1 161
Domyślnie

Jak już mowa o zakupach internetowych, to nie ukrywam że ja jestem ich ogromną fanką. Ostatnio znajomy polecił mi świetną księgarnie https://www.taniaksiazka.pl/lego-spe...p-1630557.html, na której znalazłam kilka interesujących tytułów. Uwielbiam czytać książki, a tam mają całkiem dobre ceny, więc chyba skuszę się na jakieś małe zamówienie. Dajcie znać, co wy uważacie o ich asortymencie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #152  
Stary 02-07-2022, 05:54
Boguta Lepa Boguta Lepa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 522
Domyślnie

Ja ostatnio kupiłem sobie klawiaturę Thor 660 RGB i jest naprawde swietna, super jakosc i cena, polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #153  
Stary 02-07-2022, 07:49
Boguta Lepa Boguta Lepa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 522
Domyślnie

Zakupiłam wlasnie ostatnio sobie Lith 400 RGB od genesis i moge szczerze polecic, jedna z lepszych klawiatur jakie mialem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #154  
Stary 06-07-2022, 14:14
hoyt.oreilly's Avatar
hoyt.oreilly hoyt.oreilly is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2022
Posty: 4
Domyślnie

Warto brać przeróżne witaminy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #155  
Stary 07-07-2022, 12:13
dertom122 dertom122 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3 430
Domyślnie

Ostatnio właśnie zdecydowałam sie na zakup porządnego oczyszczacza powietrza stadler form roger little. Jestem mega zadowolona z wyboru, ponieważ jest bardzo skuteczny i można go kupić w świetnej cenie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #156  
Stary 14-07-2022, 15:01
Malwinka76 Malwinka76 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2022
Posty: 283
Domyślnie

W internecie jest bardzo dużo sklepów z bielizną. Ja zamawiam na https://valetta.pl/collections/majtki - lubię jak bielizna jest dobrej jakości i wygodnie się w niej chodzi cały dzień. Nie lubię jak mnie coś drapie czy uwiera. Poza tym musi też świetnie wyglądać!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #157  
Stary 14-07-2022, 15:48
siwpo siwpo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2022
Posty: 424
Domyślnie

Też chętnie robię zakupy przez internet i bardzo polubiłam się ze sklepem https://edibazzar.pl/ Mają bardzo szeroką ofertę, jakość produktów jest zadowalająca patrząc jak taki są ich artykuły. Ja bardzo lubię robić u nich zakupy i chętnie polecam ich dalej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #158  
Stary 14-07-2022, 23:39
viorka viorka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2022
Posty: 188
Domyślnie

Przez Internet nie kupuję jedynie świeżych produktów żywnościowych i rzadko kupuję ubrania, ponieważ nie chce mi się ich później odsyłać w razie gdyby nie pasowały. Niedawno napotkałam na ciekawy sklep z modnymi akcesoriami https://www.edibutik.pl/ w niskich cenach. Robiłam w nim kilka razy zakupy i naprawdę nie ma na co narzekać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #159  
Stary 17-07-2022, 10:47
dertom122 dertom122 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3 430
Domyślnie

Ostatnio właśnie kupiłam bardzo dobry odkurzacz bezprzewodowy jak roomba. Szczerze mówiąc jestem bardzo zadowolona z zakupu. Roomba okazała się mega dokładna i co ważne nie mam z nią żadnych problemów
Odpowiedź z Cytowaniem
  #160  
Stary 18-07-2022, 14:50
malkontentis malkontentis is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 347
Domyślnie

Koniecznie sprawdźcie sobie sklep internetowy sklep.platinet.pl, gdzie znalazłem słuchawki w bardzo dobrej cenie. Jeśli poszukujecie elektroniki w dobrej cenie, to koniecznie zajrzyjcie sobie na ichniejszą stronę, a na pewno nie będziecie zawiedzeni. Moim zdaniem warto to uczynić .
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:34.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.