kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 01-02-2019, 19:18
wika wika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 385
Domyślnie Automatyka do bramy garażowej

Hej, szukam obecnie dobrej jakości automatyki garażowej. Takie urządzenie dba o komfort korzystania z bramy czy drzwi garażowych, więc jak już inwestować to w coś, co będzie służyć mi lata. Możecie coś podpowiedzieć?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 02-02-2019, 09:24
antek43 Mężczyzna antek43 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 1
Domyślnie

Jestem bardzo ciekawy ile taka automatyka do bramy garażowej teraz kosztuję.
__________________
himalai
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 03-02-2019, 18:19
urina urina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 163
Domyślnie

Też jestem zdania, że takie rozwiązanie znacznie podnosi komfort korzystania z bramy, szczególnie kiedy pogoda nie dopisuje. Taka automatyka do bram garażowych to dość ciężki temat. Moim zdaniem dobrze jest poczytać sporo na ten temat przed zakupem. Ja natrafiłam na stronę http://www.bramykolobrzeg.pl/pl/oferta/automatyka , która może Ci się przydać. Zawiera wiele istotnych informacji, z którymi warto się zapoznać. Zajrzyj sobie również na ofertę i porównaj z innymi, dopiero wtedy podejmij decyzję.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 27-05-2019, 13:01
przemyslaw Mężczyzna przemyslaw is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 129
Domyślnie

W temacie automatyki do bramy garażowej warto również zajrzeć sobie tutaj https://im-puls.pl/automatyka-bram/ . Mają oni prawie dziesięcioletnie doświadczenie w tym temacie, co jest istotną kwestią. Współpracują z najbardziej zaufanymi dostawcami takiej automatyki przez co mogą zaproponować najlepsze rozwiązania. Działają na terenie całego kraju. Do każdego klienta podchodzą indywidualnie i po zapoznaniu się z potrzebami dopasują optymalne rozwiązanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 11-07-2019, 12:13
kasiakowa06 kasiakowa06 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 256
Domyślnie

Na pewno będziesz zadowolona jeśli skorzystasz z usług Nowak napęd do bramy Szczecin.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 30-08-2019, 11:04
Ula5's Avatar
Ula5 Ula5 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 38
Domyślnie

Automatykę do bramy garażowej TenPilot oferuje firma sukcesgroup.pl. Warto też rozważyć dodatkowe akcesoria jak np. fotokomórka, która uniemożliwi zamknięcie bramy, gdy w jej pobliżu znajduje się przedmiot lub bawiące się dziecko. Z kolei montaż lampy sygnalizacyjnej, pozwoli dostrzec w ciemności moment zamykania i otwierania bramy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 04-03-2022, 19:35
andromeda23 andromeda23 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 1 566
Domyślnie

Tak naprawdę ja się za bardzo na takich rozwiązaniach nie znam i uważam, zę zdecydowanie najlepiej jest je zlecić profesjonalnej firmie. U mnie całkiem niedawno również montowane były systemy automatyki Rybnik i wiem, ze wybrałam bardzo mądrze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 06-04-2022, 12:08
Eryk Mężczyzna Eryk is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 98
Domyślnie

Wybierz automatykę firmy BFT i na pewno będziesz zadowolona. To lider na tym rynku, marka znana i bardzo ceniona. Mają bardzo duży wybór siłowników do bram. Dobiera się je zależnie od wagi bramy oraz jej szerokości. My mamy u siebie siłownik model Deimosy - sprawdza się rewelacyjnie, zapewnia komfortowe i bezawaryjne użytkowanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 30-07-2022, 16:35
Marta.12 Marta.12 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Posty: 113
Domyślnie

A sprawdzaliście ofertę F&F - od lat zajmują się automatyką domową i przemysłową. Z ich oferty znam przekaźniki elektromagnetyczne https://www.fif.com.pl/pl/63-przekaz...tromagnetyczne i czujniki zmierzchu, ale wiem, że ogólnie mają całkiem rozbudowany asortyment.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:14.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.