kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 15-02-2019, 09:39
janczarka janczarka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 283
Domyślnie barf primex opinie

jak w temacie, czy macie jakieś opinie na temat karm barfowych firmy Primex ? Przez ostatnie dni sporo czytałam na temat tego rodzaju diety dla naszych psiaków i doszłam do wniosku, że chce spróbować. Podobno najlepszą jakością cieszą się właśnie te karmy firmy Primex. Jeśli coś obiło Wam się już o uszy lub sami je stosujecie to wielka prośba o info
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 15-02-2019, 09:47
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

o kucze az wstyd sie przyznać, ale ja kompletnie nie wiem o co chodzi w te diecie barfowej ? kiedys gdzies ogladalam jakis program w tv i tam chyba o tym wspominali ( coś z surowym miesięsem ? ) ale nie wsluchałam się w szczegóły. Też za 2 miesiące bedziemy miec psa więc chętnie przycupne i poczytam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 04-03-2019, 18:24
szygi szygi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 854
Domyślnie

tak ta dieta opiera sie wlasnie na posilkach zrobionych tylko i wylacznie z surowego miesa. Ja posiłki przygotowuje samodzielnie ale slyszalam wlasnie, ze sa jakies gotowe karmy. to na pewno duze ulatwienie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 04-03-2019, 18:39
janczarka janczarka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 283
Domyślnie

o dobrze słyszeć, że ktoś tą dietę u swoich psiaków stosuje. Jestem właśnie ciekawa jak to się przeklada na ich zdrowie i samopoczucie tak na dłuższą metę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 05-03-2019, 09:50
szygi szygi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 854
Domyślnie

u nas dieta sprawdza się super. Nie dość, ze się tym zajadają to jeszcze mają mnóstwo energii, są jakby żywsze. wyniki badań krwi też w normie. Nie ma żadnych alergii czy problemów typowo trawiennych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 10-03-2019, 15:04
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

nie powiem, temat bardzo ciekawy. Ja sporo pracuje wiec pewnie na przygotowywanie posiłków samodzielnie nie bedzie czasu ale fajnie, że są na rynku też gotowe produkty. gdzie można kupić te karmy firmy Primex?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 10-03-2019, 16:16
szygi szygi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 854
Domyślnie

póki co można je kupić w ich sklepie internetowym albo u weterynarza ( mój jest ogromnym zwolennikiem tego sposobu żywienia i poleca właśnie karmy firmy primex). kinnia mysle, że warto ten temat przemysleć bo karma jest w dobrej cenie a przy okazji masz pewność, że żywisz psiaka najlepiej jak to możliwe
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 11-03-2019, 14:24
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

obdzwoniłam dziś 4 kliniki weterynaryjne w okolicy i okazuje się, że w dwoch z nich można kupić te karmy dziś po pracy na pewno się przejdę i kupię jedno opakowanie na próbę. I bedziemy testować
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 11-03-2019, 14:27
szygi szygi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 854
Domyślnie

oo no to super. Daj znac jak tam wrażenia psiaka po pierwszym posiłku. Obstawiam, ze wszystko zniknie z miski w ciągu 2 maks 3 minut haha
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 29-03-2019, 08:08
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

haha szygi zgadłaś micha była czysta w 3 minuty choć na początku był zdziwiony że zamiast suchej karmy jest coś tak dobrego haha póki co jestem mega zadowolona i już kupiłam kolejne opakowania barf original zeby zapas miec. dobrze, ze mam w domu chłodziarko-zamrazalke to jest to gdzie trzymac
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:10.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.