kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #91  
Stary 22-03-2019, 11:29
aeris aeris is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 4
Domyślnie

Staram się rozsądnie dobierać kosmetyki. Przede wszystkim zwracam uwagę na to by były ekologiczne i nie testowane na zwierzętach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #92  
Stary 22-03-2019, 19:30
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 414
Domyślnie

Raz na jakiś czas chętnie korzystam z pomocy kosmetyczki, ponieważ domowe sposoby nie dają takich efektów, jak profesjonalne zabiegi. Sprawdzałam sobie ostatnio ofertę Royal Beauty Clinic w Warszawie, ponieważ interesuje mnie mezoterapia frakcyjna. Myślę, że będzie to dla mnie świetny zabieg, aby skóra troszkę odmłodniała.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #93  
Stary 26-03-2019, 09:47
HalinaBA HalinaBA is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 62
Domyślnie

Wygładzałam zmarszczki pod oczami za pomocą zabiegu z botoxu. Bardzo dobre dał efekty i ładnie mi spłycił zmarszczki. Skóra jest jędrna. Fajnie mi ten zabieg wykonano w J&J Art Derma Clinic Rzeszów i polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #94  
Stary 03-05-2019, 22:34
muuzkowa muuzkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 537
Domyślnie

Ja czasem chodzę do kosmetyczki ale generalnie staram się sama dbać o skórę twarzy w domu. Jakiś czas temu nabyłam peeling dla skóry dojrzałej -
https://dermalogica.pl/age-smart/102...iant-75ml.html i Wam też polecam. Fajny produkt, dobrze oczyszcza z martwego naskórka. Skora po jego użyciu jest zupełnie inna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #95  
Stary 08-05-2019, 15:10
Joannica Joannica is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 62
Domyślnie

Ja od zawsze miałam problemy z cellulitem chociaż raczej mam odpowiednią wagę ciała. Stosowałam kremy, ćwiczenia, masażere ale w końcu postanowiłam zainwestować i zapisałam się na drenaż limfatyczny kraków i powiem Wam, że jestem mega szczęśliwa z efektów jakie to daje! Już niedługo będę mogła ubrać krótkie spodenki i się nie wstydzić Ja chodze w Krakowie tutaj http://fizjoterapiadomowakrakow.pl/uslugi/

Ostatnio edytowane przez Joannica : 08-05-2019 o 15:17.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #96  
Stary 16-05-2019, 13:48
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

Ja od paru lat bardzo regularnie zachodziłam do kosmetyczki, ale z miesiąc temu stwierdziłam – hej, kobieto, trochę samodzielności! Naucz się coś sama robić w kwestii makijażu, bo już nawet nie pamiętasz, jak się robi coś bardziej skomplikowanego! Okazało się, że nawet zbyt wielu kosmetyków do makijażu nie mam w domu :P. Chciałabym więc zaopatrzyć się w coś porządnego. Co myślicie na przykład o produktach tej marki: https://www.ezebra.pl/pl/producers/n...47663574.html? Warto sobie to zamówić czy szukać czegoś innego? Jak pisałam, jednak zależy mi przede wszystkim na jakości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #97  
Stary 10-06-2019, 19:13
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

W sumie na co dzień nie potrzeba wielu kosmetyków. Najważniejsze są żele do mycia, szampony do włosów i kosmetyki do pielęgnacji twarzy. Sprawdza mi się od niedawna rześki tonik lawenda Hildegard Braukmann. Wcześniej nie używałam toników i teraz żałuję, bo ten produkt zbiera mi sebum z twarzy i szybko ją oczyszczam w ciągu dnia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #98  
Stary 13-06-2019, 12:03
Ola32 Ola32 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 117
Domyślnie

Hej
Ja większość zabiegów wykonuję sama w domu, jednak czasem lubię skorzystać z usług kosmetyczki. Przykładowo, dzięki profesjonalnym zabiegom udało mi się odżywić i wzmocnić zniszczone paznokcie po żelach. Myślę, że sama nie dałabym rady odbudować ich w tak krótkim czasie, także czasem warto skorzystać z rady bardziej doświadczony osób
Odpowiedź z Cytowaniem
  #99  
Stary 18-06-2019, 20:05
drakarcys123 drakarcys123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 489
Domyślnie

Domowe zabiegi, to nie to samo co profesjonalny zabieg w klinice medycyny estetycznej Zauważyłam nawet, że coraz więcej osób, korzysta z różnego rodzaju ofert z zakresu medycyny estetycznej. Sama teraz poszukuje jakiś informacji na temat mezoterapii. Mam zamiar poddać się zabiegowi w tej klinice: http://felknerestetyczna.pl/medycyna...a/mezoterapia/ Macie może jakieś doświadczenia związane z tym tematem albo znacie kogoś, kto korzystał z takiego zabiegu? Dajcie znać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #100  
Stary 26-06-2019, 13:50
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 935
Domyślnie

Zdecydowanie dbam o siebie sama. Czasem tylko pójdę na jakieś pedicure czy może na sztuczne rzęsy zdarza mi się też chodzić do fryzjera bo sama to się raczej nie obetnę. Ostatnio zainteresowałam się bardzo zabiegiem który miałby mi pomóc moimi potliwymi stopami http://ortomax.com.pl/cennik,72,pl . Myślę że skorzystam z takiej możliwości bo strasznie latem mi się pocą stopy i nie czuję się z tym w ogóle komfortowo. Zważywszy że jestem osobą zadbaną i pracuję w miejscu publicznym. Korzystaliście kiedyś z usług podologa?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:56.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.