kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #41  
Stary 11-08-2018, 13:41
angelo10 angelo10 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 119
Domyślnie

ja tylko i wyłącznie korzystam z pomocy swojej, na kosmetyczkę mi trochę szkoda kasy, no i mam bardzo wrażliwa i sucha skórę, nie wiem czy mi coś nie zaszkodzi. Wiec kosmetyki jakich używam musza byc wyszukane, stad tez mam ich bardzo mało, najczęściej korzystam z kremu do twarzy cetaphil da ultra, dzięki któremu mam fajna, nawilżoną i gładką skórę, zero wyprysków,wiec jak widac, sama dla siebie jestem kosmetyczka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Stary 28-08-2018, 07:38
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 230
Domyślnie

Ja sama dbam o moje dłonie. Robię sobie regularnie manicure hybrydowy, a także dbam o złuszczanie martwego naskórka. Pomagają mi w tym wygodne i łatwe w stosowaniu rękawiczki złuszczające Epiltouch byOlie. Poczytajcie o nich tu: http://byolie.com/pl/dzialanie-epiltouch/. Wielką zaletą jest to, że nie niszczą lakieru, także hybrydowego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Stary 29-08-2018, 09:38
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

Codzienna, domowa pielęgncja to podstawa. Ale uważam, ze raz na jakiś czas dobrze jest się wybrać do salonu kosmetycznego na jakiś profesjonalny zabieg. Ja na przyjład chodze regularnie na zabiegi modelujące sylwetkę i te związane z infuzją tlenową. Bardzo cenię sobie zabiegi marki Monduniq, mam to szczęście, że w moim salonie są wykonywane na co dzień i z tego co widze, cieszą się sporą popularnością wśród klientów. Kupuję tam też ich kosmetyki do domowej pielęgnacji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Stary 29-08-2018, 12:17
gatsby gatsby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 048
Domyślnie

Ja nie chodzę do kosmetyczki. Mam ładną cerę i takie "cuda" nie są mi potrzebne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Stary 04-09-2018, 13:30
gasella gasella is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 676
Domyślnie

Cóż, ja muszę się przyznać ze odwiedzam często gabinet kosmetyczny Bielsko bo tam jest MJ - kosmetyczka w Bielsku-Białej i powiem że gdyby nie Pani Magdalena Jaglarz i jej ogromne doświadczenie do dziś zmagałabym się z problemami i trądzikiem a dzięki niej cerę mam gładką i zdrową
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Stary 07-09-2018, 13:05
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 527
Domyślnie

Ja zdecydowanie wolę chodzić do kosmetyczki bo wiem, że sama to sobie mogę tylko krzywdę zrobić. Dlatego zawsze wybieram salon urody warszawa. Pracują tam moje zaufane stylistki paznokci, które zawsze mają nowe pomysły.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Stary 13-09-2018, 08:25
elabarbara elabarbara is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 541
Domyślnie

Ja często sama w domu robię sobie zabiegi pielęgnacyjne twarzy. Przecież jest tyle dostępnych peelingów, maseczek itd... Ja często używam maseczek z biocellulozy głęboko nawilżające Calluna Medica. I jestem zadowolona z efektów. Moja skóra jest nawilżona i delikatna. Po co płacić kosmetyczce za usługi kosmetyczne jak można samemu je wykonać w domu. Wystarczy kupić dobre maseczki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #48  
Stary 20-09-2018, 16:16
janczarka janczarka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 283
Domyślnie

regularnie odwiedzam kosmetyczkę Ostatnio poszłam nawet o krok dalej i odważyłam się zrobić sobie w końcu makijaż permanentny brwi Wybrałam salon Jest Pięknie w Warszawie. Pracująca tam Dominika Kossakowska to mistrzyni w swoim fachu Idealne proporcje i cieniowanie kolorów, efekt dokładnie tak jak chciałam - bardzo naturalny!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #49  
Stary 24-09-2018, 08:13
zezoo123 zezoo123 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 16
Domyślnie

ja nie chodze do kosmetyczek, ufam tylko sobie, i lubię sama o siebie dbać, ostatnio na cienie i worki pod oczami, nie pomogła mi żadna maseczka,żadne płatki tylko krem remescar http://remescar.pl pod oczy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #50  
Stary 24-09-2018, 20:36
krokus13 krokus13 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 569
Domyślnie

Ja staram się jak najwięcej zabiegów wykonywac na własną rękę, do kosmetyczki chodzę tylko w nagłych przypadkach, nawet planuje zakup takiej maszynki https://importmania.pl/product-pol-8...wego-RE17.html Wtedy już chyba wogule nie będe potrzebowała salonu kosmetycznego. To bardzo dobra strona na którą warto zwrócić uwagę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:24.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.