kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 08-08-2018, 23:51
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 897
Domyślnie Wybór dobrej jakości drzwi wewnętrznych oraz okien - Poznań

Hej kobitki
Potrzebuję Waszej pomocy w zakresie wyboru odpowiedniej firmy w Poznaniu, gdzie będę mogła znaleźć dobrej jakości produkty oraz poradzić się podczas wyboru stolarki okiennej oraz drzwiowej i do tego ważne aby również zajmowali się wykonaniem późniejszego montażu. Możecie mi kogoś w tym zakresie polecić? Pozdrawiam i z góry dziękuję!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 10-08-2018, 13:31
Malwinka27 Malwinka27 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 519
Domyślnie

W Poznaniu z własnego doświadczenia mogę polecić Ci wybór firmy Domega, która rzeczywiście dba o profesjonalizm obsługi znającej doskonale ofertę oraz dane techniczne produktów. Do tego konkurencyjne ceny i również sprawnie wykonany montaż w naszym przypadku tylko stolarki okiennej do którego nie można się przyczepić, ponieważ nie pozostawili żadnych nieszczelności, czy niedoróbek.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 13-08-2018, 18:23
OlaK OlaK is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 285
Domyślnie

Zgadzam się z moją poprzedniczką, akurat jeżeli chodzi o wybór dobrej jakości rozwiązań w zakresie okien jak i drzwi to tutaj firma Domega znacząco wyróżnia się zestawieniem oferty wyłącznie na podstawie topowych producentów. Do tego można liczyć na wsparcie podczas wyboru oraz naprawdę rzetelnie wykonany montaż, bo w naszym przypadku pomimo mijających lat żadne nieszczelności się nie pojawiły
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 22-08-2018, 22:15
PaulinaW PaulinaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 471
Domyślnie

Ja o nich słyszałam i w przyszłym roku mamy również plan aby przeprowadzić wymianę całej stolarki okiennej i drzwi na parterze i pierwszym piętrze domu właśnie przy współpracy z Domega i liczę, że jeszcze trafimy na jakąś ciekawą obniżkę ze względu na zakres działań
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 29-08-2018, 09:50
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 631
Domyślnie

Ja niestety nie jestem z tych okolic, ale jak widzę masz już sprawdzoną firmę od moich poprzedniczek. Natomiast chętnie poznam twój ostateczny wybór również w zakresie producenta okien jak i drzwi. Pozdrawiam i trzymam kciuki za udaną realizacje!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 30-08-2018, 17:10
dementor dementor is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 3
Domyślnie

teraz to wiekszosć stara się by dobre byly by byli kilneci ;p
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 02-10-2018, 09:10
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 120
Domyślnie

Starać się można, ale też musi za tym iść odpowiednio duże doświadczenie zarówno jeśli mówimy tutaj o obsłudze klienta jak i wykonywanych realizacji montażu. Domega na rynku jest od ponad dwudziestu lat, także doskonale zna realia, potrzeby klienta oraz producentów, także nie znajdziemy i nich na pewno produktów niskiej jakości w wysokich cenach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 02-10-2018, 09:14
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 897
Domyślnie

Super, że mogłam na Was liczyć! Dziś sobie sprawdzę jak to u nich wygląda na stronie i od razu spiszę sobie dodatkowe pytania, żeby o niczym nie zapomnieć. Trzymajcie kciuki, ja na pewno zdam Wam relację jak przebiegła cała realizacja.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 18-10-2018, 10:12
zelma zelma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 303
Domyślnie

Skontaktuj się z firmą http://www.starefutryny.pl/ . Możesz u nich zamówić drzwi, które zabudują Ci na starych futrynach ościeżnicami nakładkowymi albo zamontują skrzydła na stare futryny. Zaleta jest przystępna cena i brak dodatkowych remontów, dzięki czemu takie rozwiązanie sprawdza się nawet w przypadku świeżo remontowanych mieszkań.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 29-10-2018, 06:47
Malwinka27 Malwinka27 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 519
Domyślnie

Cytat:
Napisał KarolaaW
Super, że mogłam na Was liczyć! Dziś sobie sprawdzę jak to u nich wygląda na stronie i od razu spiszę sobie dodatkowe pytania, żeby o niczym nie zapomnieć. Trzymajcie kciuki, ja na pewno zdam Wam relację jak przebiegła cała realizacja.

Nie ma za co i oczywiście czekamy na Twoje opinie jak tam przebiegła cała realizacja. Trzymam kciuki i obyś uzyskała jak najlepszą cenę, pozdrawiam!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:41.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.