kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogród
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 24-08-2017, 22:40
dana78 dana78 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2017
Posty: 74
Domyślnie Roślinność w ogrodzie

Jak dbacie o roślinność w ogrodzie? Czy lubicie często zmieniać coś u Siebie w ogrodzie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 01-09-2017, 15:30
majka34 majka34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 379
Domyślnie

U mnie się sprawdzają różne gatunki, ale mam dobrą ziemię, a jaka u Ciebie jest ziemia? Dużo właśnie zależy od nasłonecznienia i gleby, bo nie każde rośliny chcą rosnąć wszędzie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 02-09-2017, 11:24
dana78 dana78 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2017
Posty: 74
Domyślnie

Ja przyznam, że u mnie roślinny nie zmieniam często, ale je pielęgnuje o każdej porze roku, aby wyglądały pięknie. Ale gdy chcę zrobić jakąś zmianę, nie wiem gdzie szukać inspiracji i ciekawych odmian. Ja mam miejsce nasłonecznione dobrze i żyzną glebę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 03-09-2017, 09:33
karo karo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 714
Domyślnie

Im dłużej ma się ogród tym bardziej chce się coś zmieniać, dosadzać roślin. Sadzę sporo jednorocznych dlatego co sezon mam inne, nowe. Krzewy i drzewka zostają oczywiście ale kwiaty staram się mieć za każdym razem inne. Jak o nie dbam? przede wszystkim przed wsadzeniem spulchniam dobrze glebę z pomocą grebogryzarki dużo lepiej roślinki potem rosną. Oprócz tego regularnie nawożę, podlewam. Wczesną wiosną rozkładam obornik.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 04-09-2017, 22:33
majka34 majka34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 379
Domyślnie

To zerknij na propozycje do sklepu internetowego na; https://sklep.swiatkwiatow.pl/ . Mają tam spory wybór bardzo ciekawych okazów. Wydaje mi się, że znajdziesz coś wyjątkowego dla swojego ogrodu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 05-09-2017, 10:08
dana78 dana78 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2017
Posty: 74
Domyślnie

To zerknę sobie na te okazy, może znajdę coś ciekawego i praktycznego. Lubię różne nowości i fajne roślinki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 17-05-2018, 12:55
boguska boguska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 029
Domyślnie

Ja nie wyobrazam sobie ogrodu bez dużej ilości kwiatów i łądnego trawnika U nas w tym roku będzie bardzo kolorowo. Dzisiaj znalazłam systemy nawadniające na allegro - https://allegro.pl/kategoria/nawadni...-82290?order=m i chyba będę zamawiać. Przyda się taki system do trawnika zeby był cały czas zielony. Poza tym mam w planach zakup nowych drzewek ozdobnych i nasion kwiatów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 17-05-2018, 14:17
Beja01 Beja01 is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 35
Domyślnie

Ja wręcz kocham róże. Mam już jedną pergolę, z jednej strony jest czerwona różna, a z drugiej rózowa o pełnych kwiatach. Teraz planujemy budowę kolejnej i szukam włąśnie ciekawych odmian, które zachwycać będą pięknymi kwiatami i zapachem. Może macie jakieś sprawdzone namiary, będę wdzięczna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 23-07-2018, 19:08
Judyta3 Judyta3 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 723
Domyślnie

Ja ma dosyć spory ogród i nie mam nigdy czasu żeby wszystkim się zajmować. Teraz jak nastała pora deszczowa to doslownie wszystko zarosło, wiec chyba muszę zdecydowac się na profesjonalne usługi ogrodnicze Ktoś z Was już może korzystał z takich usług? W sumie to spoko opcja zeby zaoszczedzic czas no i faktycznie zadbac o ogrod
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 27-07-2018, 12:02
kubaszek's Avatar
kubaszek kubaszek is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 5
Domyślnie

Mam dokładnie to samo zdanie co mój poprzednik... Nic dodać oraz nic ująć z jego wypowiedzi...
__________________
W życiu stale szukamy wytłumaczenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:27.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.