kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #311  
Stary 26-08-2017, 15:18
iola iola is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 898
Domyślnie

Jasne, że dom to fajniejsza opcja.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #312  
Stary 26-08-2017, 15:23
spartka spartka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 1
Domyślnie

blok...
__________________
młody jęczmień
Odpowiedź z Cytowaniem
  #313  
Stary 01-09-2017, 13:09
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Blok to mniej obowiązków I atrakcyjna lokalizacja, np. w centrum miasta. Warto przejrzeć nowe mieszkania we Wrocławiu blisko centrum na stronie Poradnikowy.net i zastanowić się, jaka oferta byłaby dla nas najlepsza.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #314  
Stary 04-09-2017, 14:52
drewbud24 drewbud24 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 13
Domyślnie

i oprócz tego sasiedzi na głowie i brak prywatności...




http://youtubevideodownloader.biz/pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #315  
Stary 04-09-2017, 15:39
karioka karioka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 97
Domyślnie

Powiem wam, że fajny układ mieszkań i w ogóle jest na Grochowie. Poza tym w biurze sprzedaży inwestplanu obsługa była super. Z tego co wiem na inwestycji są jeszcze wolne mieszkania, ale nie wiem jaki metraż.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #316  
Stary 06-09-2017, 15:22
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

Jak już swoje to najlepiej dom. Wiem, że nie każdego od razu stać na dom ale na szczęście istnieją kredyty hipoteczne. Dużo propozycji znajdziecie tu: https://hipoteka360.pl/. Warto się z nimi zapoznać i porównać je.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #317  
Stary 07-09-2017, 09:32
Ravthid Ravthid is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 499
Domyślnie Dom

Na to pytanie mogę odpowiedzieć tylko jednym zdaniem: zdecydowanie dom. Zawsze marzyłam o swoim kątku na świecie, gdzie byłabym niezależna od innych ludzi. Po latach to marzenie na szczęście udało się spełnić. Wprawdzie musieliśmy na nie z mężem trochę harować, ale w końcu się udało zarobić pieniądze porządne i mogliśmy ruszyć z budową domu. Spędziliśmy bowiem kilka lat w Anglii, gdzie ja pracowałam jako opiekunka, a mąż jako ochroniarz. Teraz zdaje sobie sprawę, że nie ma lepszego miejsca niż dom. Przy okazji chciałam się z Wami skonsultować, czy uważacie że pompa ciepła jako rozwiązanie wspomagające ogrzewanie jest słuszna? Mąż znalazł taką ofertę - https://www.hewalex.pl/oferta/pompy-ciepla i zastanawiamy się nad nią poważnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #318  
Stary 07-09-2017, 14:51
alexis alexis is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 5
Domyślnie

Kiedyś marzył mi się dom gdzieś na uboczu ale obecnie bardziej pasowałoby mi chyba jakieś mieszkanie w centrum + działka za miastem. To chyba idealne połączenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #319  
Stary 07-09-2017, 18:39
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 861
Domyślnie

Jak dla mnie przy domu jest za dużo pracy i jest on za drogi w utrzymaniu. Mam dwójkę dzieci w wieku szkolnym, którym trzeba pomóc w lekcjach, zawieźć na zajęcia dodatkowe, muszę im ugotować, posprzątać w mieszkaniu, wyprowadzić i nakarmić psy i jeszcze znaleźć czas dla siebie i męża. Nie wyobrażam sobie, żebym jeszcze miała poświęcać czas na pracę w ogrodzie. Nie wiem też ile musiałabym razem z mężem zarabiać, żeby stać nas było na kupno domu o powierzchni ok 100-130m2... Obecnie wynajmujemy mieszkanie, ale powoli rozglądam się za mieszkaniami z rynku pierwotnego, bo chcielibyśmy w końcu pójść na swoje i zacząć spłacać swoje mieszkanie. Jak na razie rozważam jedno z mieszkań dostępnych tutaj http://www.mapanieruchomosci.pl/mies...a-melodie/971/ , bo mają bardzo zachęcającą cenę i lokalizacje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #320  
Stary 08-09-2017, 02:07
WscieklyPies WscieklyPies is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 4
Domyślnie

Osobiście dużo bardziej wolę mieszkanie. Nie trzeba przy nim tyle robić co przy domu, ceny mieszkań są dużo niższe, no i łatwiej o dobrą lokalizację - domy zazwyczaj nie są położone przy sklepach, a osiedla tak
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:06.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.