kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 19-06-2021, 20:47
sabina098 sabina098 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 270
Domyślnie Zatwardzenie i hemoroidy

Obawiam się że hemoroidy znowu zaczną mi dokuczać przez zdarzające się coraz częściej zaparcia, co mogę zrobić żeby się tego pozbyć?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 27-07-2021, 00:58
martade martade is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 383
Domyślnie

Bezbolesna i skuteczna, nie wymagająca znieczulenia i hospitalizacji metoda leczenia hemoroidów to Hemoron https://pacult.pl/hemoron/#scrolldown To metoda w pełni bezpieczna, nie grozi żadnymi powikłaniami. Ja zabieg miałam wykonywany w Gabinecie Chirurgicznym Gastroskopia, Proktologia na Lompy w Bielsku -Białej i zdecydowanie mogę wam ten gabinet doradzić, nowocześnie tam no i przede wszystkim opieka medyczna jest na wysokim poziomie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 15-08-2021, 19:14
Krygierowa31 Krygierowa31 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 541
Domyślnie

Znam ten problem, jakim są zatwardzenia i zaparcia.... U mnie mało co pomagało, dopiero jak zmieniłam pozycję dzięki Goko to jest lepiej. W ogóle to śmieszne że człowiek dopiero w połowie życia dowiaduje się, że kupę to trzeba robić z nogami podciągniętymi do góry a nie opuszczonymi....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 18-08-2021, 16:43
gasella gasella is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 678
Domyślnie

Jeśli się nie pozbędziesz zaparć to hemoroidy mogą wrócić i to bardzo szybko, proponuję kupić saszetki xenna balance bo u mnie szybko po nich się poprawiło
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 26-08-2021, 08:18
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 592
Domyślnie

No dokładnie! Ja bym też radziła kupić probiotyk proktologiczny proctolact, zalecił mi go lekarz przy hemoroidach a one też wiążą się z zaparciami a ten probiotyk ma też w składzie inulinę która ułatwia wypróżnianie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 26-08-2021, 14:36
Ania2818's Avatar
Ania2818 Ania2818 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 192
Domyślnie

Te zaparcia to jest straszna sprawa. Najlepiej iść z tym do jakiegoś specjalisty. Dlatego właśnie mam zawsze ze sobą węgiel leczniczy!
______________________________
Dyplomowe prace z marketingu - blog
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 12-11-2021, 06:46
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

Moim zdaniem, skleroterapia jest skutecznym sposobem na leczenie hemoroidów. Szacuje się, że za jej pomocą można całkowicie zniwelować zmiany chorobowe nawet w 90% przypadków pacjentów. Standardowo wykorzystuje się ją także podczas usuwania problemów z żylakami głębokimi i naczyniowymi, zakrzepicy żył głębokich lub też choroby reumatycznej. W przypadku leczenia hemoroidów, skleroterapię włącza się w momencie kiedy pozostałe sposoby zawodzą i prowadzą do braku remisji objawów. Polecam poczytać o tym więcej na https://dermatochirurgia.com.pl/lase...moroidow-lodz/.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 30-12-2021, 17:23
Katarzyna Katarzyna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 843
Domyślnie

Gastroskopia we Wrocławiu prywatnie może okazać się konieczna przy podejrzeniu choroby układu pokarmowego. Kolejki na NFZ są tak długie, że trzeba czekać miesiącami na swoje badanie, co często jest niemożliwe, bo choroby żołądka czy jelit są bardzo uciążliwe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 03-04-2022, 11:29
kastanio kastanio is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 2 076
Domyślnie

Wiadomo, że dla wielu osób tego typu dolegliwości to po prostu temat tabu natomiast nie ma się czego wstydzić! Sprawdź co zrobić żeby hemoroidy się schowały na stronach internetowych medycznych można poczytać na ten temat. Istnieją sposoby na pozbycie się tego rodzaju dolegliwości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 08-04-2022, 09:25
KasiaRed's Avatar
KasiaRed KasiaRed is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 239
Domyślnie

Najlepiej iść z tym do jakiegoś porządnego lekarza. On na pewno powinien skutecznie pomóc w moim przekonaniu. Ja tak na to obecnie patrzę!!
_________________________________________
http://uniwersytet.wroclaw.pl/tematy...-z-marketingu/
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:08.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.