kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > OGŁOSZENIA > Kupię, sprzedam, zamienię
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 11-08-2022, 16:46
pozyczki2022 Mężczyzna pozyczki2022 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2022
Posty: 1
Domyślnie Pożyczki online
Lokalizacja: Warszawa   Rodzaj ogłoszenia: sprzedam   Cena: 100   

Ile czasu zajmuje przyznanie mojego wniosku o pożyczkę?
Z kredytem otrzymasz ofertę Pożyczki online w ciągu zaledwie kilku minut. Pamiętaj, że nie jest to natychmiastowe potwierdzenie Twojego wniosku o pożyczkę. Po zapoznaniu się z ofertą i zechcesz ją zaakceptować, możesz elektronicznie podpisać umowę pożyczki — a pożyczka zostanie zwykle wypłacona w ciągu godziny. Jeśli Twoja oferta zostanie złożona przez naszego partnera, otrzymasz kredyt na swoje konto około trzech dni roboczych po elektronicznym podpisaniu oferty.

Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 06-09-2022, 10:31
Noria Noria is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 214
Domyślnie

Dobrą alternatywą dla tego typu pożyczek jest płatność odroczona Twisto. Ja korzystałam najpierw bez rejestracji,a teraz od paru miesięcy jestem zarejestrowana i mam kartę (witrualną w telefonie). Mogę płacić wszędzie i online i stacjonarnie. Wszystkie wydatki mam pod kontrolą a spłacam do 15 dnia kolejnego miesiąca i odroczenie płatności nic mnie wtedy nie kosztuje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 09-09-2022, 12:54
wojtas wojtas is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 1 161
Domyślnie

Każdy kto otwiera nową firmę, musi przeprowadzić mały czy gruntowny remont. Wtedy taka pożyczka dla firmy byłaby najlepszym rozwiązaniem, żeby całkowicie nie wypłukać się z oszczędności podczas urządzania wnętrz. Słyszałam, że taka opcja jest możliwa w firmie https://taktofinanse.pl/biznes/pozyczka-dla-firmy więc myślę, że warto się tam zgłosić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 08-02-2023, 07:07
bebe456 bebe456 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 1 445
Domyślnie

Szukacie pożyczek internetowych? Zastanawiacie się nad tym, które pożyczki będą najlepszym rozwiązaniem? Jeśli tak, to koniecznie polecam Wam stronę https://taniopozyczam.pl/pozyczka-gotowkowa-online . Śmiało możecie skorzystać sobie z najciekawszych dla siebie propozycji.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:58.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.