kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 12-09-2019, 18:19
barbs barbs is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 115
Domyślnie

ja mam wieczny dylemat co dawać do szkoły, nie chcę dawać słodyczy za bardzo, a owoce te nie bardzo zdają egzamin, bo jak tylko coś tam się rozciapie o już nie zje, lubi mus kubusia, to zawsze chętnie do szkoly bierze, wygodnie zjeść i zawsze to porcja owoców.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 01-10-2019, 16:01
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 173
Domyślnie

Odpowiednie żywienie dzieci jest bardzo ważnym elementem, zarówno pod względem ich rozwoju jak i w kontekście zaszczepienia zdrowych nawyków żywieniowych. Ja wraz z innymi rodzicami, jakiś czas temu zdecydowaliśmy, że w sklepiku szkolnym będą sprzedawane tylko i wyłącznie zdrowe przekąski. W związku z tym szkoła rozpoczęła współpracę z firmą Bakalland korzystając tym samym z oferty na https://ebakalland.pl/edukacja.html . Myślę, że jest to bardzo dobre rozwiązanie i warto z niego korzystać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 01-10-2019, 21:16
marlena90 marlena90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 420
Domyślnie

co do diety naszych dzieciakow, pamietajmy ze jedzenie to najwieksze zrodlo witamin, tutaj macie wypisane jakie witaminy wplywaja na koncentracje dzieci i czym skutkuje ich niedobor..https://visolvit.pl/blog/czym-sa-spo...acji-u-dzieci/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 07-10-2019, 19:19
Olka2 Olka2 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 3
Domyślnie

Jeśli maluch ma problemy ze zdrowiem to warto uważać na to, co się mu daje do jedzenia. Jednak moim zdaniem dziecko od czasu do czasu powinno spróbować jakichś nowych smaków
__________________
sorbet jabłkowy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 30-03-2020, 18:16
koko25 koko25 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 1 510
Domyślnie

Jeżeli chodzi o jedzenie dla dziecka to warto na pewno będzie spróbowac podać maluchowi spaghetti dla dziecka które ma w sobie bardzo dużo witamin i minerałów które młody organizm potrzebuje. Cena jest bardzo interesująca więc z pewnością warto będzie się nią zainteresować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 06-12-2020, 10:49
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

Ja staram się by jedzenie dla dziecka było zdrowe, z dobrych produktów np zobaczcie tu https://www.bee.pl/helpa-kaszka-jagl...o_p148511.html Posiłek z tej kaszki jaglanej jest pożywnym i zdrowym posiłkiem. A przygotowuje się go bardzo szybko. Do tego jest to ekologiczny produkt bogaty w witaminy, minerały.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 31-01-2021, 10:46
jozefina15 jozefina15 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 110
Domyślnie

HiPP ma w swojej ofercie ekologiczne, jednoskładnikowe słoiczki z serii Pierwsza Łyżeczka. To idealne rozwiązanie na początek rozszerzania diety - taki słoiczek 80 gram idealnie sprawdza się jako jeden posiłek. Do wyboru cztery smaki: marchewka, dynia, jabłko oraz gruszka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 27-05-2021, 20:38
Polaa Polaa is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 42
Domyślnie

Cytat:
Napisał jozefina15
HiPP ma w swojej ofercie ekologiczne, jednoskładnikowe słoiczki z serii Pierwsza Łyżeczka. To idealne rozwiązanie na początek rozszerzania diety - taki słoiczek 80 gram idealnie sprawdza się jako jeden posiłek. Do wyboru cztery smaki: marchewka, dynia, jabłko oraz gruszka.


W jakim wieku malucha zaczęłaś przygodę z tymi słoiczkami? My zaraz kończymy 4 miesiąc i właśnie rozważam ich zakup na próbę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 28-05-2021, 08:48
pati17 pati17 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Posty: 55
Domyślnie

Zdrowa żywność dla dziecka to podstawa, dlatego jeśli chodzi o słodycze to świetnym rozwiązaniem są lizaki bez cukru, jeśli nie wiecie gdzie kupić to polecam odwiedzić stronę https://krainaslodkosci.com.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 26-09-2022, 14:28
ilonagartka ilonagartka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 96
Domyślnie

Dobrym pomysłem na zdrową i sprawdzoną żywność są kaszki dla dzieci bez cukru https://fitorsweet.pl/zywnosc-dla-dz...-dla-niemowlat
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:33.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.