kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 08-08-2021, 10:35
PaulinaW PaulinaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 471
Domyślnie

Tutaj jak najbardziej mogę się zgodzić z poprzedniczką, jeśli chodzi o agencję HollandContracting w przypadku których można liczyć zarówno na profesjonalizm, dobry zakres zarobków i jednocześnie obsługę na której wsparcie również można liczyć. Pozdrawiam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 18-09-2021, 18:05
gabi gabi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 638
Domyślnie

Jedź z tą firmą https://promedica24.com.pl/ Moim zdaniem Promedica to najlepsza firma zatrudniająca opiekunki osób starszych! Sama współpracuję z tą firmą i jestem zadowolona z wypłaty, szkoleń, dojazdu do pracy itd. Wszystko jest dopięte na ostatni guzik.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 21-09-2021, 17:02
niewielka niewielka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 52
Domyślnie

Poszukując rzetelnej i cenionej w branży firmy,zajrzyj koniecznie na https://pracadlaopiekunek24.pl/praca...e/inne-zawody/
Dzięki nim,można legalnie wyjechać do Niemiec,pracować w dobrych warunkach i za niezłą wypłatę. W firmie pracują tylko zaufani i doświadczeni ludzie,którzy mają indywidualne podejście do każdego chętnego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 30-09-2021, 08:29
smordka smordka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 355
Domyślnie

Moja znajoma pracuje właśnie jako opiekunka osób starszych w Niemczech i mimo iż początkowo się bała, bo jednak obcy kraj, inny język i ogólnie trzeba mieć dużo cierpliwości do osób starszych. Ale agencja https://nursecare24.pl/ sporo jej tutaj pomogła i jak dzwoni do mnie to mówi, że jest zachwycona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 06-10-2021, 19:11
kami92 Mężczyzna kami92 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Posty: 80
Domyślnie

Znajoma pracuje jako opiekunka do osób starszych w Niemczech i jest bardzo zadowolona. Zatrudnienia szuka za pośrednictwem różnych agencji pracy. Jeśli chcecie podjąć zatrudnienie za granicą, Pośrednictwo pracy Poznań może okazać się świetnym rozwiązaniem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 07-12-2021, 12:27
Barolka Barolka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 503
Domyślnie

Ja nad ty myślałam ale na szczęście na https://imex-logistics.pl/Praca.html mąż dobrą ofertę pracy znalazł. Mają uczciwe i dobre warunki i nie musimy się*już*o przyszlosc martwic
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 25-07-2022, 05:23
Malwinka76 Malwinka76 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2022
Posty: 290
Domyślnie

Teraz można naprawdę dobre oferty znaleźć u nas w kraju, chociażby w https://folimpex.com.pl/ - mają sporo ofert u siebie na stronie, firma stabilna więc i warunki dobre
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 26-09-2022, 14:16
bins.virgil's Avatar
bins.virgil bins.virgil is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2022
Posty: 1
Domyślnie

W dzisiejszych czasach bardzo dużą wagę przykłada się do tego, by praca dawała możliwość rozwoju. Zawód opiekunki daje taką możliwość na wielu polach - opiekunowie z każdym dniem nie tylko rozwijają swoje umiejętności praktyczne, ale również kształtują swój charakter. A ten jest bardzo ważny przy pracy z osobami starszymi i schorowanymi - dobry opiekun musi wykazywać się dużą cierpliwością i wrażliwością, musi też umieć łatwo nawiązywać dobre relacje.


___________________________
opieka praca na warunkach niemieckich
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 27-09-2022, 08:15
krysia1844 krysia1844 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Posty: 274
Domyślnie

Cytat:
Napisał kwiecienplecien
Czy taką pracę jako opiekun osób starszych można łatwo znaleźć?
Chodzi mi o taką zwłaszcza za granicą.


Teraz łatwo, kiedyś może było trudniej ale w dobie gdzie każdy ma internet w telefonie to wręcz bardzo prosto. Tylko wiadome, nie każda oferta jest rzetelna, czasem nie ma podanych zarobków albo jakoś dziwnie jest napisana no trzeba uważać po prostu. Ja polecam stronę pracawue.pl widziałam że tam mają ogłoszenia dodane przez agencje, głównie szukają opiekunów do Niemiec ale nie tylko. Aplikuję się bardzo łatwo można na miesiąc a potem jak się wam spodoba to przedłużyć umowę. Bo tak jak ktoś tu wcześniej napisał to nie jest łatwa praca wbrew pozorom.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 27-09-2022, 13:30
hilma.heidenreich's Avatar
hilma.heidenreich hilma.heidenreich is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2022
Posty: 4
Domyślnie

Taka praca ma również wiele wad
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:23.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.