kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 22-03-2022, 11:30
natalia234 natalia234 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 160
Domyślnie Ciało na wczasy

Cześć, chciałabym pozbyć się cellulitu przed wakacjami, a że zostało mało czasu to postanowiłam skorzystać z zabiegu presoterapii, która świetnie działa na ten problem. W dodatku znajoma poleciła mi swój sprawdzony gabinet w Krakowie HP Punkt Zdrowia Łukasz Zastępski i mówiła, że osiągnęła dzięki wizycie tam niesamowite efekty. Co sądzicie, polecacie to miejsce? Korzystaliście kiedyś z takiego zabiegu?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 22-03-2022, 14:56
niewielka niewielka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 52
Domyślnie

Wakacje tuż, tuż...warto jak najszybciej przyjrzeć się ofercie fitness Kraków by jak najszybciej osiągnąć zamierzony cel.
W klubie sportowym Energym, można zapisać się na szereg zajęć,można ćwiczyć salsę,zumbę, wziąć udział w zajęciach wzmacniających i relaksacyjnych. Wszystkie one prowadzone są w ciekawy, interesujący sposób,przez doświadczonych trenerów,po treningu można skorzystać z masaży czy napić się zdrowego soku w przytulnej kawiarence.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 03-04-2022, 09:18
dioka dioka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2022
Posty: 567
Domyślnie

Dla mnie zależało na tym aby w wakacje mieć ładną opaleniznę i w końcu to się uda, a to dzięki produktowi melanotan o którym dowiedziałam się od znajomej. Ampułki dają świetny efekt, jednak trzeba stosować je regularnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 22-04-2022, 07:56
Melania7's Avatar
Melania7 Melania7 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 127
Domyślnie

Najlepiej sobie zatrudnić odpowiedniego trenera fitness. On na pewno skutecznie pomoże!
______________________________________-
https://samo-dzielni.pl/grupa-zabawowa-oczami-dziecka
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:33.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.