kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #241  
Stary 21-09-2022, 10:02
noemi noemi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 538
Domyślnie

Już na etapie zakładania firmy warto zastanowić się nad nowoczesnymi rozwiązaniami. Mnie bardzo podobają się rozwiązania, które oferują nam obecnie nowoczesne technologie. Call center outsourcing to te, które sprawdza się w działach call center . To doskonałe wsparcie systemu, z którego moim zdaniem naprawdę warto skorzystać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #242  
Stary 21-09-2022, 14:09
marie.okuneva's Avatar
marie.okuneva marie.okuneva is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2022
Posty: 4
Domyślnie

Czy w dzisiejszych czasach warto zakładać firmę w Polsce?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #243  
Stary 27-09-2022, 09:00
dertom122 dertom122 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3 500
Domyślnie

Właśnie ja ostatnio zdecydowałam się skorzystać z takiego rozwiązania jak elektroniczne delegacje i powiem wam, że to był jednak najlepszy wybór
Odpowiedź z Cytowaniem
  #244  
Stary 27-09-2022, 17:44
norka norka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 570
Domyślnie

Jeśli chodzi o założenie firmy internetowej, to znaczy strony czy sklepu to należy również pamiętać o regulaminach. Będzie można je znaleźć w ofercie sklepu https://targos.pl/ - sporządzone przez prawników
Odpowiedź z Cytowaniem
  #245  
Stary 02-10-2022, 15:53
Boguta Lepa Boguta Lepa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 524
Domyślnie

Do biura polecam ups armac, sam z niego korzystam i naprawde polecam,świetna jakosc i niska cena .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #246  
Stary 13-11-2022, 15:04
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 988
Domyślnie

Inwestycje, które trzeba poczynić na samym początku są mocno zależne od tego czym będziemy się zajmować. Jeżeli otwieramy firmę produkcyjna to myślę, że warto zastanowić się nad wdrożeniem automatyzacji już na samym początku naszego biznesu. Poczytajcie sobie o tym tutaj https://corobotics.pl/produkty/robot...myslowe-nachi/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #247  
Stary 18-11-2022, 09:33
wociks wociks is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2022
Posty: 456
Domyślnie

U mnie założenie firmy poszło sprawnie, ponieważ długo siedziałem w tej dziedzinie, którą teraz prowadzę. Co do biura, to mam wirtualne biuro Warszawa które polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #248  
Stary 19-11-2022, 18:57
malkontentis malkontentis is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 346
Domyślnie

Jeżeli zastanawiacie się nad zakupem włazu dla firmy, to wydaje mi się, iż najrozsądniejszą opcją będzie skorzystanie z usług tej firmy: https://www.wlazy.com.pl/ . Przyznam szczerze, że zaskoczyli mnie dobrymi cenami i naprawdę jakościowym sprzętem. Serdecznie polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #249  
Stary 20-11-2022, 14:25
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 815
Domyślnie

Niewątpliwie, jedną z kluczowych kwestii w firmie jest księgowość. Warto więc się na tym skupić. Ja czytałem ostatnio bardzo ciekawy artykuł dotyczący audytu SOX https://gazetabilgoraj.pl/czy-wiesz-co-to-audyt-sox/ . Czy przeprowadzaliście go już w swojej firmie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #250  
Stary 25-10-2023, 21:25
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1 993
Domyślnie

Jeśli praca w dotychczasowym miejscu sprawia, że każdego ranka idziesz tam "jak za karę," to zdecydowanie czas zmienić miejsce w którym pracujecie bo nic z tego dobrego na przyszłość nie płynie. Dlatego też sprawdź sobie oferty pracy Wałbrzych wiele możliwości zawodowych, które mogą odmienić Twój stosunek do pracy. Znajdź swoją nową drogę zawodową, mając lepszy przegląd nowych ogłoszeń jakie pojawiły się lokalnie. Pozdrawiam i powodzenia!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:48.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.