kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 25-06-2021, 18:08
admma's Avatar
admma admma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 766
Domyślnie Aranżacja wnętrz

Chciałbym skorzystać niedługo z usług aranżacji wnętrz. Szukam więc jakiejś profesjonalnej firmy, która się tym zajmuje. Znacie się na tym i możecie kogoś polecić? Dzisiaj rano trafiłem na taką stronę https://www.bohostudio.pl/studio . Muszę przyznać, że ich realizacje wyglądają naprawdę dobrze. Warto więc się na nich zdecydować? Dajcie znać proszę, wielkie dzięki za pomoc!
__________________
Przepraszam, popkultura czasem mózg wyżera.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 26-06-2021, 08:17
mozajka mozajka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 1 152
Domyślnie

A jaki sklep meblowy online możecie polecić? Głównie szukam mebli nietypowych. Innych niż wszystkie. Wiem, że sklepów z meblami w Internecie jest dużo. Jednak jak przeglądam oferty, to mam wrażenie, że wszędzie są te same meble. Może znacie jakieś miejsce, gdzie są inne inne - ciekawsze?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 19-08-2021, 11:40
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 2 000
Domyślnie

A jeżeli jeszcze nie podjęliście ostatecznej decyzji w zakresie wyboru dobrych specjalistów zajmujących się projektowaniem i aranżacją wnętrz w stylu BOHO również łącząc je z funkcjonalnością to tutaj polecam zwrócić uwagę na https://www.bohostudio.pl/realizacje w przypadku których będziecie mogli liczyć na konkretne podejście do klienta i też wykonywanie prac zgodnie z naszymi potrzebami tak jak to sobie wymarzyliśmy!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 20-08-2021, 09:23
Katarzyna Katarzyna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 843
Domyślnie

Na pewno będą wam potrzebne meble, więc polecam producenta mebli w Gdańsku firmę Kostrubiec. Ja u nich zamawiałam meble do biura i domu i jestem bardzo zadowolona. Wszystko najwyższej jakości, identyczne jak w katalogu. Do tego można poprosi o zmiany różnego typu. U mnie była to zmiana szafki przy biurku na dwie szuflady.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 21-08-2021, 20:47
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 637
Domyślnie

W przypadku kiedy jesteście na etapie poszukiwań stylowych i ładnie wykonanych propozycji w zakresie mebli do swojego wnętrza to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam do sprawdzenia mój ulubiony sklep online https://mebloscenka.pl/pl/c/polki/121 w którym znajdziecie mnóstwo mebli oraz akcesoriów jak na przykład odpowiednie półki. My wybraliśmy do naszej sypialni szafki KANT, które pasują świetnie. No i też złapaliśmy niezłą cenę oraz sprawną realizację zamówienia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 31-08-2021, 10:49
starla starla is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 575
Domyślnie

Ja zdecydowałam się na samodzielną aranżację wnętrz, chciałam aby każde pomieszczenie było dokładnie takie jak sobie wymarzyłam i mi się to nieskromnie mówiąc udało. Odwiedziłam różne sklepy meblowe, znalazłam odpowiednie elementy do każdego pomieszczenia i teraz mieszka mi się po prostu super, lubię wracać do mojego domu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 31-08-2021, 13:30
drakarcys123 drakarcys123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 488
Domyślnie

Jeżeli mogę wam coś podpowiedzieć od siebie, to polecam wam zerknąć na stronę sklepu https://nietylkofiranki.pl/zaslony-g...140x160cm.html Moim zdaniem, mają na tyle szeroki asortyment, że bez problemu każdy znajdzie tam coś dla siebie. Dodatkowo możecie zamówić tam obrusy i inne dekoracje do mieszkania w całkiem niezłych cenach. Koniecznie tam zajrzyjcie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 10-09-2021, 16:30
kawkaBB kawkaBB is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2020
Posty: 35
Domyślnie

Aranżacja naszego wnętrza to frajda,zwłaszcza kiedy chcemy udekorować go tak,jak sobie wymarzyliśmy.
Piękną dekorację są obrazy na ścianach,ale coraz więcej ludzi w salonach umieszcza też lustra.Sprawiają one ,że wnętrze jest nie tylko stylowe,ale też klimatyczne.Poszukując lustra na wymiar warto odwiedzić sklep Aluramy, w którym jest ich spory wybór.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 12-09-2021, 15:32
renner.josefa's Avatar
renner.josefa renner.josefa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2021
Miasto: Legionowo
Posty: 3
Domyślnie

Osobiście jestem miłośniczką wnętrz w stylu skandynawskim. Najlepiej się w takich czuje. Prosty design przełamany ciekawymi dodatkami to to, co lubię najbardziej. Drewniane meble, np. taka sofa drewniana https://kodemii.com/sofa-drewniana-notte/ super sprawdziła mi się w biurze. Niby jest to kanapa, ale jednak zachowana w takim prostym, biurowym wręcz stylu. Planuję jeszcze dokupić do niej stolik kawowy. Myślę, że super sprawdzi się też do salonu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 16-09-2021, 19:46
Bambi89 Bambi89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 239
Domyślnie

Ja właśnie też jestem na etapie wyboru dla siebie mebli, ale głównie to do jadalni. Właśnie koleżanka dała mi znać, że w sklepie https://modecameble.pl/pl/c/Stoly/23 jest całkiem fajny wybór i też niewygórowane mają ceny. Dlatego planuje się u nich rozglądnąć.... A wy jakie jeszcze inne sklepy polecacie?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:39.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.