kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 04-11-2021, 06:36
deborah deborah is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 643
Domyślnie Architekt

Architekt Nowy Sącz - jakiego możecie mi polecić? Szukam biura, które stworzy oryginalny i minimalistyczny projekt.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 09-11-2021, 11:03
Milena777's Avatar
Milena777 Milena777 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 152
Domyślnie

Taki architekt na pewno się przyda. Jak dla mnie to nie ma nic lepszego niż wysokiej jakości projekty budowlane!!!
_________________________
Kryptowaluty, a prace magisterskie z Ekonomii
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 24-11-2021, 22:13
bomb42 bomb42 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2021
Posty: 59
Domyślnie

Wybierając projekt swojego domu, warto dobrze przyjrzeć się swoim potrzebom i oczekiwaniom. Najrozsądniej jest zdecydować się na gotowe projekty domów, a tych całkiem sporo jest w ofercie Archon. Będzie to dla Ciebie oszczędność pieniędzy, ale też czasu, bo taki projekt można kupić od ręki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 28-11-2021, 18:07
rzetelna rzetelna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 1 067
Domyślnie

Ja swój projekt domu znalazłam w internecie. Sprawdziłam wiele stron, ale ostatecznie wybrałam dom z Projekty z wizją , bo nie dość że jest nowoczesny to do tego bardzo funkcjonalny. Może i wam coś wpadnie w oko?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 25-02-2022, 17:13
kwiateczek kwiateczek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 282
Domyślnie

Bardzo fajne projekty w stylu klasycznym robi to biuro projektowe - https://rafael-design.com/projekty-d...lu-klasycznym/. Teraz trudno jest o firmę która tworzy projekty w takim klimacie, a oni robią to fantastycznie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 27-02-2022, 19:09
Tymoteusz1 Mężczyzna Tymoteusz1 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2022
Posty: 276
Domyślnie

Akurat dzisiaj nie powinno być większych problemów ze znalezieniem odpowiednich rozwiązań w konkretnej sytuacji. Czytałem na stronie https://archivision.com.pl/projekt-hotelu/ sporo na temat tego, w jaki sposób realizuje się poszczególnie działania architektoniczne. To skomplikowane procesy, co do których warto podchodzić na poważnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 02-03-2022, 15:16
Afrodyta5435's Avatar
Afrodyta5435 Afrodyta5435 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 724
Domyślnie

Dobry architekt na pewno się przyda. To jest po prostu bardzo pomocna sprawa w moim przekonaniu!!!
__________________________________
https://wegait.pl/instagram
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 31-12-2022, 10:36
siwpo siwpo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2022
Posty: 427
Domyślnie

Polecam świetnego architekta z www.architetto.pl Znakomicie potrafią projektować wnętrza i nie tylko. U mnie wykonywali oni remont mieszkania, efekt finalny przekroczył moje oczekiwania w pozytywny sposób. Jestem bardzo zadowolona z pracy jaką u mnie wykonali i oby tak pozostało jeszcze na długo.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 21-03-2023, 07:09
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1 993
Domyślnie

Wybierając gotowy projekt domu, możesz zaoszczędzić czas i pieniądze, ponieważ projekty te są tańsze i łatwiejsze w realizacji niż projekty indywidualne. Dlatego warto zastanowić się nad wyborem i jednak zastanowić się, jakie projekty domów będą dla Was odpowiednie. My ze względu na ograniczenie kosztów poszliśmy jednak w kierunku domu ok. 100m2 szczególnie, że nie jestem specjalistą w dziedzinie architektury i budownictwa. Gotowe projekty domów są projektowane z myślą o spełnieniu wymogów technicznych i bezpieczeństwa. Dlatego wybierając taki projekt, masz pewność, że Twój dom będzie funkcjonalny i bezpieczny dla Ciebie i Twojej rodziny.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:41.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.