kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 20-10-2021, 09:17
deborah deborah is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 641
Domyślnie Fotowoltaika

Fotowoltaika Kraków - jaką firmę możecie mi polecić? Szukam rzetelnych i doświadczonych fachowców.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 04-12-2021, 08:08
kastanio kastanio is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 2 068
Domyślnie

Dla niektórych osób panele słoneczne to świetna inwestycja polecam sprawdzić różne oferty, bo na rynku jest ich sporo. Też myślę nad takim czymś przy nadchodzącej wiośnie, bo nawet wiem dla kogo to nie problem fotowoltaika łomianki jest mi dobrze znana. A czy mamy na forum osoby które mogą napisać czy są zadowolone ze swoich paneli?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 11-12-2021, 17:05
paulinabiedrowska paulinabiedrowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 1 519
Domyślnie

Moim zdaniem warto zwrocic sie do https://passive-instal.pl/ - realizuja instalacje wlasciwie na terenie calej Polski, mase maja ich juz na swoim koncie wiec faktycznie znaja sie na panelach i ich montazu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 13-12-2021, 07:51
angelika1998 angelika1998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 614
Domyślnie

Myślimy o fotowoltaice, wejdźmy też na https://ekofachowcy.pl/ , na tej stronie działa bardzo dobra porównywarka cen. W jednym miejscu nie tylko sprawdzimy ceny przed instalacjami ale i przeczytamy trochę o innych rzeczach np. możliwości finansowania. Warto mieć te informacje już wcześniej, żeby przygotować się do rozmowy z instalatorami - którzy często narzucają najwygodniejsze dla siebie opcje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 13-12-2021, 19:51
dywka dywka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 901
Domyślnie

Profesjonalnie do tematu podchodzi firma instalacje fotowoltaiczne Kraków mają sporo realizacji na swoim koncie, więc to na plus. Montowane przez nich panele są bardzo wydajne, dobrej jakości, instalacja jest w pełni funkcjonalna. To przekłada sie oczywiście na mniejsze rachunki za prąd
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 13-12-2021, 21:49
Gamela Gamela is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2021
Posty: 4
Domyślnie

U mnie zajmowała się tym firma https://eeef.pl/fotowoltaika-piotrkow-trybunalski/ - mogę ich z czystym sumieniem polecić, mają duże doświadczenie. Pomagają też i doradzają w sprawie kredytów i dotacji na fotowoltaikę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 14-12-2021, 13:42
Kleofas5487 Mężczyzna Kleofas5487 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2021
Posty: 5
Domyślnie

Według mnie ta fotowoltaika to nic dobrego.
__________________
przeprowadzki Kraków

Ostatnio edytowane przez Kleofas5487 : 17-12-2021 o 09:22.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 17-01-2022, 22:48
starla starla is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 575
Domyślnie

Rzetelni i doświadczeni fachowcy? To na pewno https://www.otovo.pl/ . Zapoznajcie się z ich ofertą na stronie, możecie także szybko sprawdzić ile w waszym miejscu zamieszkania będzie mniej więcej kosztować instalacja fotowoltaiczna. Jeśli powierzycie to zadanie właśnie tej firmie to możecie być spokojni o jej jakość, wydajność, funkcjonalność. A firma zapewni wsparcie również długo po etapie instalacji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 18-01-2022, 12:06
Joanna77 Joanna77 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2022
Posty: 7
Domyślnie

Ja pod koniec 2019 roku zakładałam panele, to firm było od groma. Wybraliśmy najtańszą ofertę i nie żałuje ale jeden niesmak pozostał. Gdzieś dach mi przecieka i teraz nie wiemy czy to przez monterów fotowoltaiki, czy coś się podziało z dachówkami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 18-01-2022, 14:45
hayes.cyrus's Avatar
hayes.cyrus hayes.cyrus is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2022
Posty: 4
Domyślnie

Czy w tym roku dofinansowania zmienią się?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:21.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.