kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 15-11-2019, 18:55
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

Reklama jest w dzisiejszych czasach kluczowa. Można powiedzieć, że jest dźwignią handlu. Aby firma mogła zarabiać, musi mieć klientów, ale żeby klienci o niej wiedzieli, potrzebna jest reklama. O skutecznych formach reklamy dla przedsiębiorstwa, możesz przeczytać tutaj, kliknij. Dowiedz się, na co zwracać uwagę, przy wyborze sposobu reklamy usług swojej firmy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 18-11-2019, 20:10
lila lila is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 546
Domyślnie

To prawda, że reklama odgrywa bardzo kluczową rolę. W końcu potencjalni klienci muszą się o produktach czy usługach dowiedzieć. Z wielu dostępnych narzędzi wiele firm na marketing szeptany stawia. Generalnie cały marketing internetowy jest ważny. Trafiłam na taki blog http://socialon.pl/ , który na dłużej zwrócił moją uwagę. Wiecie ile ciekawych artykułów tam jest na takie tematy? Dobrze się je czyta, dobrze wiedzieć więcej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 18-11-2019, 21:33
witone witone is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 2
Domyślnie

siemka witam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 19-11-2019, 03:34
nieska nieska is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 2
Domyślnie

świetny temat
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 19-11-2019, 07:31
gneszka gneszka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 2
Domyślnie

siemka witam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 19-11-2019, 09:07
harris.theodora harris.theodora is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 4
Domyślnie

Według mnie najlepiej obracać się w sektorze internetowym, gdzie reklama ma największy i najlepszy odbiór.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 20-11-2019, 08:17
krokus13 krokus13 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 569
Domyślnie

Według mnie bardzo dobrym sposobem na reklamę będzie wprowadzenie koszulek firmowych, na stronie http://mw-sport.pl/kategorie/odziez-reklamowa/polo/ znajdziesz bardzo ładne polówki które możesz ozdobic w logo firmy, takie zabiegi wpływają pozytywnie na wizerunek.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 11-12-2019, 08:01
derma derma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 392
Domyślnie

Dużo można by mówić o promocji, ale jedno jest pewne - Nakatomi Polska dobrze ją przeprowadzi. Jako jedna z niewielu agencji, która w bardzo krótkim czasie zdobyła miedzynarodowe doświadczenie. Trzeba też zauważyć, że mają w swoim dorobku kampanie dla ponad 600 klientów. A to naprawdę spora liczba, możecie mi wierzyć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 11-12-2019, 13:02
SteffAnja SteffAnja is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 82
Domyślnie

Bez odpowiedniej promocji, działań reklamowych nie ma mowy o sukcesie. Za wielkimi firmami stoją jeszcze inne, które dbają o odpowiedni ich wizerunek. Jeżeli będziecie potrzebować profesjonalnej pomocy to zerknijcie na https://martis-consulting.pl Jest to agencja PR o bardzo szerokim zakresie działań.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 12-12-2019, 19:00
paulinka89 paulinka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 139
Domyślnie

Na ostatnie targi zawodowców zamówiłam dla mnie i moich pracowników koszulki reklamowe z logo firmy na https://www.reflect.pl/, dzięki koszulkom było nas widać nas z daleka i rzucaliśmy się w oczy co też przyciągnęło uwagę przyszłych klientów
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:12.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.