kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ciąża
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #71  
Stary 03-08-2020, 10:30
dywka dywka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 897
Domyślnie

Jeśli nie jesteś gotowa na dziecko, to zabezpieczaj się z partnerem przy stosunkach. A jeśli wpadniecie.. to tylko aborcja farmakologiczna. Aborcja farmakologiczna jest metodą skuteczną w około 97% Ważne jest tylko, aby tabletki zamówić w sprawdzonym źródle, na pewno nie z tabletka-poronna.pl bo to oszuści.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #72  
Stary 14-08-2020, 14:08
serenka serenka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 326
Domyślnie

Mysle, ze kazda z mam czuje na jakims etapie mały niepokoj to jest zupelnie naturalne, grunt to jak najlepiej sie do tego przygotowac ja niedługo powitam na swiecie upragnionego maluszka, jakis czas temu podjelismy z mezem tez decyzje o bankowaniu krwi pępowinowej, coraz wiecej rodzin sie na to decyduje, jak dla mnie są to same plusy, zabezpieczenie w razie chorób. Podpisałam juz umowe w Diagnostyka Bank Komórek Macierzystych
Odpowiedź z Cytowaniem
  #73  
Stary 10-09-2020, 22:24
karmia karmia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 347
Domyślnie

Ja jeszcze nie czuję się gotowa z moim partnerem na dziecko, dlatego żeby za każdym razem podczas zbliżenia niczego się nie obawiać to zdecydowałam się na antykoncepcję hormonalną. Od kilku miesięcy zabezpieczam się tabletkami vines i jak do tej pory czuję się ok, nie mam żadnych skutków ubocznych itp.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #74  
Stary 13-09-2020, 22:54
Dida12 Dida12 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 4
Domyślnie

Wiele kobiet sie boi ciąży i porodu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #75  
Stary 15-09-2020, 11:03
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 386
Domyślnie

Akurat strach jest rzeczą naturalną, zwłaszcza gdy jest to pierwsza ciąża. Wiąże się to przede wszystkim z nieznanym, czasem z tym, czy wszystko będzie w porządku, czy dziecko rozwija się prawidłowo, czy będzie się dobrą matką i tak dalej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #76  
Stary 17-09-2020, 10:07
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 323
Domyślnie

Jeśli czujecie strach i niepewność przed ciążą, to polecam sobie trochę poczytać na jej temat na stronie internetowej https://www.mustela.pl/mustela-blog/...alendarz-ciazy. Znajdziecie tam fajny kalendarz ciąży, w którym została ona opisana praktycznie tydzień po tygodniu. Możecie stamtąd wyciągnąć sporo wartościowych informacji, które mogą się Wam przydać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #77  
Stary 30-10-2020, 08:26
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

Strach przed ciążą to poważna sprawa, może zabijać całą przyjemność z seksu dlatego ja zastąpiłam prezerwatywy tabletkami vines, teraz nie boję się już że zajdę w nieplanowaną ciąże
Odpowiedź z Cytowaniem
  #78  
Stary 04-12-2020, 16:22
nadia555 nadia555 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 1
Domyślnie

Jestem w trudnej sytuacji i szukam pomocy. Czy ktoś tutaj korzystał ze wsparcia serwis z tymi lekami ? Bardzo mi zależy na sprawdzonej opinii.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #79  
Stary 09-12-2020, 10:13
malone malone is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 84
Domyślnie

Ja najbardziej bałam się tego, że coś może pójść nie tak przez moje schorzenia. Dlatego od samego początku, kiedy zaszłam w ciążę, starałam się wszystko robić tak jak należy i chodzić na wszystkie potrzebne badania. Także chodziłam na badania prenatalne do pani doktor Rozmus-Warcholińskiej w Częstochowie. Dzięki temu szczególnie byłam spokojniejsza.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #80  
Stary 04-01-2021, 10:44
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 631
Domyślnie

Jeżeli zastanawiacie się w takim razie jak sobie z tym poradzić, to polecam sprawdzić wskazówki - Mizoprostol ile kosztuje w aptece Mam nadzieję, że z ich pomocą podejmiecie racjonalną decyzję w tym zakresie dla siebie i swojego zdrowia!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:13.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.