kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #51  
Stary 25-10-2020, 12:09
szygi szygi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 854
Domyślnie

Jak wybierzesz się już na studia to warto tez zadbać o swoje własne konto bankowe Ułatwi Ci to panowanie nad swoimi finansami! Może spodoba Ci się oferta Santander konto jakie chcę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Stary 25-10-2020, 14:56
Ania45F Ania45F is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Posty: 4
Domyślnie

W dzisiejszych czasach studnia nie mają wiekszego znaczenia, jednak jest to już standard. Warto wyższe mieć, jednak tylko i wyłącznie zaocznie i w tym czasie zdobywać doświadczenie zawodowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Stary 01-04-2021, 22:57
jula0304 jula0304 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 229
Domyślnie

Na studia poszłam dwa lata temu i przyznaję, że w ogóle nie żałuję. Przede wszystkim w moim wymarzonym zawodzie studia są potrzebne, a po drugie to stawianie na swój rozwój. Wybrałam uczelnię AEH w Warszawie i nie żałuję, bo okazało się, że jest to jedna z lepszych uczelni, która świetnie radzi sobie nawet w dobie pandemii w nauczaniu online.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Stary 17-05-2021, 06:17
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

Moja córka uparla sie na studia w Krakowie. Więc znalazłam prywatny akademik gdzie już teraz mogę zrobić rezerwację pokoju na cały semestr nauki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Stary 19-05-2021, 05:10
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 415
Domyślnie

Według mnie bardzo przyszłościowym kierunkiem na pewno jest informatyka. Wiele uczelni takie kierunek u siebie posiada, ale jedną z bardziej popularnych jest uczelnia http://www.wseiz.pl Wyróżnia ją to, że mieści się w Warszawie, a jak wiadomo - duże miasto daje duże możliwości. Kierunek ten pozwoli też zyskać na przyszłość świetny zawód.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Stary 18-11-2021, 09:14
kiki998 kiki998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 532
Domyślnie

Ja bardzo długo zastanawiałam się nad tym jaki kierunek studiów wybrać. W końcu postanowiłam, ze będzie to pielęgniarstwo - praca z pacjentem to moje marzenie jeśli chodzi o uczelnię to wybrałam Mazowiecką Uczelnię Medyczną w Warszawie. Szczerze polecam! ciekawie prowadzone zajęcia, dużo ćwiczeń i praktyk w renomowanych placówkach medycznych. Warto wspomnieć o doświadczonej, często międzynarodowej kadrze wykładowców. Czesne też nie jest wygórowane
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Stary 07-10-2022, 09:55
sabina098 sabina098 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 267
Domyślnie

ja się dopiero wybieram
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Stary 12-10-2022, 21:30
bebe456 bebe456 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 1 481
Domyślnie

A ja to chyba jednak pozostałabym przy takiej opcji, jak studiowanie marketingu. Wiele nadziei w takim kierunku pokładam i jeśli za rok będę wybierała kierunek, to na pewno zainteresuję się ofertą edukacyjną https://studiuj.uek.krakow.pl/listin...rne-i-stopien/ . Powinniście właśnie do nich również sobie zerknąć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Stary 17-10-2022, 17:27
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

Teraz takie Naklejki legitymacja można w necie zamówić bez problemu jak chcesz mieć pamiątkę albo masz zamiar założyć kolekcję , myślę że to całkiem fajne hobby jest
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Stary 12-02-2023, 08:08
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1 988
Domyślnie

Studia na pewno pomagają w znalezieniu lepszej pracy, jednak warto po prostu próbować swoich sił i szukać możliwości rozwoju swojej kariery zawodowej. Porządne doświadczenie to podstawa, także trzeba je stopniowo zdobywać i szukać interesujących ofert pracy. Sam aktualnie poszukuję pracy Gdańsk, jednak patrząc jak Trójmiasto się rozwija to naprawdę nie będzie z tym większych problemów
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:27.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.