kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ciąża
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 26-08-2018, 10:49
turina turina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 939
Domyślnie

Dieta w ciąży musi być odpowiednio zbilansowana, ja bym się udała na Twoim miejscu do dietetyka który Ci ułoży odpowiedni jadłospis. Ja miałam taką diete cięzarnej u Michała Wrzoska i faktycznie wszystko było obliczone, miałam pewność że niczego dziecku nie będzie brakować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 29-01-2019, 21:15
Becia797 Becia797 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 90
Domyślnie

Według mnie wszelkie ograniczenia dotyczące jedzenia w czasie ciąży nie są wskazane. Jest to czas, kiedy trzeba o siebie dbać odpowiednio i dostarczać organizmowi wszelkich niezbędnych witamin i składników. Tym bardziej, że czasami mogą pojawić się nieprzewidziane mdłości na różne składniki, które również wpłyną na ograniczenia diety. Ale z tym też można sobie poradzić na przykład pijąc kropelki Imbifem - https://imbifem.pl/, które szybko i skutecznie zwalczają chęć wymiotowania. Dodatkowo są one w pełni naturalne więc nie zaszkodzą ani matce ani dziecku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 20-02-2019, 14:24
niksza1 niksza1 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 11
Domyślnie

U mnie niestety taka dieta nie była odpowiednio zbilansowana i po pół roku stosowania miałam całkiem konkretne niedobory witamin i minerałów, w tym żelaza, magnezu i cynku. Musiałam zacząć suplementację i powrócić do nieco mniej restrykcyjnej diety. Teraz czuję się znacznie lepiej i powoli znów przyzwyczajam się do smaku mięsa. Nie jest łatwo, ale zdrowie najważniejsze
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 18-03-2019, 17:01
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 814
Domyślnie

Na temat ciąży wiem sporo, ale na temat ciąży wegetariańskiej nie jestem w stanie powiedzieć nic. Dlatego najlepiej zajrzyj na stronę: https://kcalmar.com/zapytaj-dietetyka/. Tutaj znajdziesz dużo informacji na temat ciąży, a w razie wątpliwości możesz zadać pytanie dietetykowi. Polecam i mam nadzieję, że będziesz zadowolona z odpowiedzi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 13-07-2022, 10:32
asia999 asia999 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 344
Domyślnie

Ja mam jeszcze jedną propozycję bardzo dobrze zbilansowanego suplementu, który zdecydowanie warto jest przyjmować w czasie ciąży.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:09.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.