kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 20-10-2018, 17:34
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie Sala konferencyjna w Warszawie

Kochane! Czy któraś z Was mogłaby polecić ma jakieś miejsce na zorganizowanie targów dla klientów? Potrzebowałabym miejsca z salami konferencyjnymi, gdzie mogłyby odbyć się szkolenia, prezentacje, a następnie impreza wieczorna. Nie musi być to centrum Warszawy, szukamy miejsca z noclegiem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 22-10-2018, 19:14
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 525
Domyślnie

Na początku tego roku organizowaliśmy imprezę integracyjną dla naszych pracowników na ponad 250 osób. Najważniejsze co Ci mogę doradzić, to wziąć się za to dużo wcześniej - często jest problem z terminami. Korzystałam z tego portalu : http://www.salekonferencyjne.pl/woje...o/mazowieckie/ , masz tam bardzo zachęcający program lojalnościowy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 14-12-2018, 16:38
Ania34 Ania34 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 2
Domyślnie

Hej, sama organizowałam szkolenie w stolicy z noclegiem i śmiało mogę polecić Holiday Inn Warszawa. Świetne miejsce do kilkudniowych szkoleń albo spotkań integracyjnych. Jest tam jakieś 11 sal konferencyjnych. Korzystaliśmy z największej i było nas prawie 400 osób. Z tego co się zorientowałam to sale konferencyjne są naprawdę świetnie wyposażone. W tej mojej były wszystkie potrzebne sprzęty do prezentacji multimedialnej. Sala była przytulna i wszędzie było dobrze mnie słychać. Sala konferencyjna była przygotowana pod moje potrzeby. Dodatkowo hotel ma mnóstwo pokoi noclegowych (jakieś 240 miejsc?) i wszyscy spaliśmy na miejscu. Co do rozrywek to jest tam świetny drink bar, sauna, basen i kilka jeszcze świetnych rozwiązań. A oczywiście byłoby niesprawiedliwe gdybym nie wspomniała o wyśmienitej pracy zaplecza gastronomicznego. Można tam zjeść naprawdę pysznie, a w rozsądnych cenach. Jeśli jeszcze nie wybrałaś miejsca to polecam gorąco.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 17-12-2018, 09:48
bossim bossim is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 1
Domyślnie

jeśli szukasz dla siebie miejsca w Warszawie i zależy Ci na ciszy i spokoju przeprowadzenia konferencji to polecam Rezydencje Anin. Wbrew nazwie oferowane sale konferencyjne nie znajdują się w Aninie tylko na Górnym Mokotowie! W cichej okolicy Parku Dreszera. Głównym atutem, oprócz pięknej lokalizacji, są bardzo korzystne ceny!! Nie znalazłam równie ciekawej i dobrze przygotowanej oferty niż ta. Super połączenia zarówno tramwajem, autobusem jak i Metrem. No wiadomo samochodem tym bardziej. Szybki dojazd do lotniska przez Puławską. Oferują trzy klimatyzowane sale konferencyjne o różnych rozmiarach. Wszystkie wyposażone są w niezbędne przedmioty do przeprowadzenia wydarzenia. Są mikrofony, nagłośnienie, ekran, rzutnik i flipcharty. Wszystko pod ręką. Jest dostęp do parkingu i cateringu z restauracji znajdującej się w sąsiedniej części budynku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 05-04-2019, 17:02
Michel Michel is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 797
Domyślnie

Na szkolenia polecam te sale http://automobilklubpolski.pl/opis-s...onferencyjnych
Maja atrakcyjną ofertę i nowocześnie wyposażone sale
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 17-03-2022, 10:44
umayert's Avatar
umayert umayert is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2022
Miasto: Katowice
Posty: 4
Domyślnie

Niestety nie znam żadnej dobrej sali konferencyjnej. W naszej firmie jest taki plus, że posiadamy swoją własną salę i to tam odbywają się wszelkie spotkania, narady i prezentacje. A nawiązując do prezentacji to znacie może kogoś, kto specjalizuje się w tworzeniu prezentacji multimedialnych dla firm? Niedługo czeka mnie przedstawienie nowego projektu, który pozwoli mi objąć nowe, wyższe stanowisku i przydałaby mi się naprawdę dobra i profesjonalnie wykonana prezentacja. Co sądzicie o usługach tej firmy - https://re-prezentacja.pl/prezentacj...alne-dla-firm/ ? Warto rozważyć z nimi współpracę?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:50.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.