kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 20-10-2021, 20:30
gajuszka gajuszka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 147
Domyślnie

Polecam pracę w Promedica! Pracuję w tej firmie juz jakiś czas i wszystko jest w porządku. Praca jest legalna i dobrze płatna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 21-10-2021, 08:38
Desja Desja is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 4
Domyślnie

To dość ciężka praca
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 21-10-2021, 21:20
miska91 miska91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 154
Domyślnie

Dokładnie tak jest. Płaca bardzo dobrze. Musisz się jednak liczyć z tym, że to praca fizyczna i czasami jest ciężko. Duzo zależy od tego na jaką osobę trafisz. Ogólnie nie ma co narzekać, bo umowa jest jasna, zarobki dobre, jest ubezpieczenie i bezproblemowy kontakt z koordynatorem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 24-10-2021, 17:48
Fiolka Fiolka is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 66
Domyślnie

Chcąc znaleźć pracę jako opiekunka osób starszych w Niemczech,warto zgłosić się i poznać bliżej ofertę Centrum Językowego "Konik" https://pracadlaopiekunek24.pl/praca...-lat%e2%80%a8/
Można dzięki nim pracować wśród ludzi empatycznych,miłych i kochających ludzi.Jak się okazuje,nie koniecznie od razu trzeba znać język niemiecki,by dobrze zarabiać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 17-12-2021, 16:03
groszek groszek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2021
Posty: 134
Domyślnie

praca zdecydowanie jest ciężka, nie ma co oczekiwać że będzie lekko - typowo praca fizyczna do tego potrzebna jest znajmość minimalna choćby języka. Ja wyjeżdżałam kilka razy z firmą promedica i mogę polecić. Warunki współpracy i płatności są jasne, trzeba się w to wczytać żeby pozniej być świadomym co i jak.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 17-12-2021, 16:17
lilka91 lilka91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 462
Domyślnie

Wyjeżdzam z Promedica juz rok i jest ok. Praca nie jest lekka ale to opieka nad starszymi osobami, które maja rozne schorzenia i rozne humory. Trzeba sie z tym liczyć. Warto znac niemiecki, bo bez tego ciezko, ale Promedica organizuje tez kursy dla pracownikow. Placa dobrze, umowę trzeba dokladnie przeczytać. Mi odpowiada.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 17-12-2021, 16:21
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 815
Domyślnie

Mi się wydaje, że jak ktoś jedzie z nastawieniem o zarobię szybko i heja to jest w błędzie. Bez podstaw wiedzy o opiece nad osobami starszymi, bez języka i empatii nie da się tej pracy wykonywać dobrze. Takie jest moje zdanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 17-12-2021, 17:07
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

Mnie czasami śmieszy to jak ludzie narzekają, że zarabiają za mało (a np. nie znaja w ogóle języka) albo, że trzeba się napracować. No decydując się na pracę jako opiekunka dla seniorów trzeba się liczyć z tym, że to wymagająca praca fizyczna. Dużo zależy od tego na kogo się trafi. Ja np. ostatnio miałam starsza Panią, która była dość sprawna i nie miałam przy niej dużo pracy. Chodziłam z nią na spacery, ogarniałam ogród przed zimą i robiłam zakupy. Ale czasami trafiają się naprawdę schorowane osoby. Ogólnie praca mi odpowiada. Zarabiam dobrze, mój niemiecki sie poprawił i podoba mi się organizacja wyjazdów w Promedice.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 19-12-2021, 12:57
moniś12 moniś12 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 344
Domyślnie

@figa dlatego osobiście jestem za zleceniami przez agencję. Nie zdecydowałabym się na wyjazd poza granice w obce miejsce bez pewności, że zlecenie jest wiarygodne. Dlatego od kilku miesięcy jeżdże regularnie za pośrednictwem tej agencji https://nursecare24.pl/ byłam już na 3 wyjazdach. Za każdym razem wracam zadowolona, gotówkę mam na koncie na czas, bez opóźnień
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 23-12-2021, 20:38
62miko 62miko is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 601
Domyślnie

Macie rację dziewczyny. Ja np. nie rozumiem jak można wyjechać na własną rękę w ciemno lub z kimś kogo się nie zna... Pracuję w Promedice i cieszę się, że trafiłam na tą firmę. Mam pewność, ze wszystko jest legalnie, że mi zapłacą i przede wszystkim, że wrócę cała i zdrowa do domu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:56.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.