kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #71  
Stary 07-12-2022, 06:13
groszek groszek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2021
Posty: 134
Domyślnie

Myślę, że akcesoria dla niemowlaka najlepiej zamówić przez internet. Na pewno znajdziesz świetne rzeczy dla swojego dziecka. Ja uważam, ze sklepy online mają najlepszą ofertę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #72  
Stary 08-12-2022, 12:38
AnitaT AnitaT is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 229
Domyślnie

Na Ceba można znaleźc bardzo fajne rzeczy Ja sobie od nich zamawiałam dla synka kilka akcesoriów i super mi się sprawdzaja. Porządnie wykonane, nie mechacą się po praniu, nie robią się twarde czy szorstkie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #73  
Stary 08-12-2022, 13:56
Elka83 Elka83 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2022
Posty: 200
Domyślnie

Małe dziecko to także wiele przygotować i zadbanie o to, aby ze wszystkim zdarzyć na czas. Warto zatem pomyśleć o tym, co ma szczególne znaczenie, czyli nad kwestią ubranek. Jednym z ważniejszych z nich są buciki skórzane dziecięce. Na stronie https://luka-pelli.pl/kategoria/dla-...iki-dzieciece/ trafisz na wiele z nich, które w stu procentach będą spełniać wymagania Twoje i malucha.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #74  
Stary 10-12-2022, 17:50
bebe456 bebe456 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 1 493
Domyślnie

W wyprawce musi znaleźć się porządny wózek. Znalezienie takiego w moim przypadku było trudnym zadaniem, ale po porównaniu ofert do siebie w końcu wybrałam - EasyGo Optimo Air. Wózek ma dobrą amortyzację, pompowane koła i sporo miejsca zarówno w spacerówce jak i gondoli.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #75  
Stary 13-12-2022, 23:44
magda.wadelska magda.wadelska is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2022
Posty: 5
Domyślnie

Zdecydowanie polecam szukać w Internecie, można znaleźć perełki za niewielkie pieniądze. Ja wyprawkę dla mojego maleństwa kompletowałam na Cebababy i muszę przyznać ze materiały na kocyki, śpiworki i ręczniki mają świetne!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #76  
Stary 15-12-2022, 21:45
natalia.kurzajewska natalia.kurzajewska is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2022
Posty: 4
Domyślnie

Zgadzam się w 100% internet to najlepsze źródło, ja wiele rzeczy kupiłam na stronach internetowych, na Ceba tez robiłam większe zakupy i bardzo polecam ten sklep
Odpowiedź z Cytowaniem
  #77  
Stary 28-04-2023, 06:04
nowa.kamila nowa.kamila is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2022
Posty: 1 586
Domyślnie

W temacie produktów dla dzieci specjalistami oferującymi wyłącznie wysokiej jakości asortyment jest firma https://www.sensillo.pl/.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #78  
Stary 02-05-2023, 17:06
Amela22 Amela22 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 276
Domyślnie

Z fajnymi akcesoriami jak śpiworki, ręczniczki, kocyki czy poduszki i dla mam i dla bobasów mogę polecić jeszcze markę Ceba baby. Sporą część wyprawki zamawiałam właśnie od nich i rzeczy są super! Przyjemne i miękkie w dotyku, po praniu nie robią się szorstkie i nic się nie mechaci. Do tego ładny design
Odpowiedź z Cytowaniem
  #79  
Stary 05-07-2023, 14:11
pattryk pattryk is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2023
Posty: 44
Domyślnie Sesje ciążowe i noworodkowe Rzeszów - Monika Paradysz

Ciąża to wyjątkowy czas, a sesja zdjęciowa ciążowa i noworodkowa Rzeszów https://monikaparadysz.pl/ to doskonały sposób na zachowanie tych wyjątkowych chwil z okresu oczekiwania i narodzin dziecka. Monika Paradysz jako doświadczony fotograf z Rzeszowa specjalizujący się w sesjach rodzinnych zaprasza Cię na sesje ciążową do magicznego miejsca plenerowego lub do aranżowanego studio, w zależności od Twoich preferencji. Podczas sesji postara się uchwycić naturalną i piękną sylwetkę przyszłej mamy oraz uwiecznić emocje związane z oczekiwaniem na dziecko. Będzie do Twojej dyspozycji, pomoże w doborze odpowiednich poz i rekwizytów, a także zadba, abyś czuła się wyjątkowo i komfortowo.
Razem stworzycie spersonalizowany plan sesji, który odpowiada Twoim indywidualnym potrzebom i oczekiwaniom. Monika oferuje profesjonalną obróbkę zdjęć oraz różne pakiety, w tym cyfrowe pliki wysokiej jakości, odbitki, albumy i wiele innych.
Odwiedź stronę internetową, gdzie możesz zobaczyć realizacje i więcej szczegółów oferty https://monikaparadysz.pl/oferta/sesja-ciazowa/. Skontaktuj się, aby omówić szczegóły i ustalić termin Twojej (Waszej!) ciążowej sesji zdjęciowej. Ciesz się tym wyjątkowym okresem w swoim życiu, a Monice pozwól uwiecznić go na zawsze!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #80  
Stary 07-07-2023, 14:50
Marika00 Marika00 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 613
Domyślnie

Jeśli chodzi o mleko to u nas najlepiej sprawdza się mleko Bebilon. Na samym początku wybraliśmy Bebilon Nenatal Premium. Jest to mleko przeznaczone dla wcześniaków. Nasza córka urodziła się troszkę za wcześnie ale to mleko sprawdziło się świetnie. Mleka Bebilon kupuję zawsze w aptekach DOZ.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:27.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.