kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 10-12-2019, 13:41
marzycielkazostendy marzycielkazostendy is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 632
Domyślnie Kwas hialuronowy na zmarszczki?

Kwas hialuronowy to najlepsze rozwiązanie na zmarszczki?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 10-12-2019, 15:14
muszkieterka muszkieterka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 1 290
Domyślnie

Może nie najlepsze, ale wydaje mi się, że ma sporo zalet, z tego co czytałam i słyszałam do tej pory.
Tutaj https://saywowclinic.pl/10-pytan-o-w...-hialuronowym/ nawet widziałam ciekawy artykuł.
Jest tam więcej informacji o tej substancji.
Warto poczytać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 01-01-2020, 14:41
HalinaBA HalinaBA is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 62
Domyślnie

Jak chodzi o polecenie dobrego zabiegu na wygładzenie zmarszczek to polecam za-bieg laserem emerge. Mi bardzo ładnie wygładził w3szystkie niedoskonałości związa-ne ze zmarszczkami i wygładził cerę. Ja robiłam go w klinice Ego Med. Spa w Kra-kowie i polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 17-01-2020, 10:11
angelo10 angelo10 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 119
Domyślnie

na zmarszczki botoks albo kwas najlepiej, sama regularnie chodze na botoks do kliniki dermed do krakowa i jest ok, po zmarszczkach ani sladu skóra jest gładka
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 17-01-2020, 11:36
ewela11 ewela11 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 21
Domyślnie

Cytat:
Napisał marzycielkazostendy
Kwas hialuronowy to najlepsze rozwiązanie na zmarszczki?
Na początku, by zablokować mięśnie tworzące zmarszczki konieczny jest botoks. Kwas hialuronowy idzie później, do ich wypełnienia. Ważne jest by rozróżniać zmarszczki mimiczne pod botoks i zmarszczki statyczne pod kwas.

Krótko i zwięźle o tej różnicy możesz przeczytać tu -> botoks a kwas hialuronowy - różnica .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 03-02-2020, 17:14
kiki998 kiki998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 532
Domyślnie

wiadomo, ze u każdego sprawdza się co innego ale u mnie najlepsze efekty daje ten krem Eveline Glycol Therapy ( kupiłam go w hebe). Nakładam cienką warstwę po demakijażu wieczornym. Fajnie odżywia, nawilża i uelastycznia skórę.


Ostatnio edytowane przez kiki998 : 16-02-2020 o 16:59.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 18-02-2020, 13:03
Marika00 Marika00 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 613
Domyślnie

Bardzo dobrym zabiegiem ujędrniającym skórę jest bezoperacyjny lifting HIFU. Takie zabiegi można zrobić w Vici Clinic w Krakowie u pana Bartosza. Efekty są naprawdę fantastyczne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 24-03-2020, 14:24
alina83 alina83 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 580
Domyślnie

Zgadzam się, że kwas hialuronowy jest świetny. Regularnie korzystam z wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym i jestem zachwycona efektem Ważne jest dla mnie, ze jest to w pełni bezpieczne dla organizmu, skuteczne no i bezbolesne. Na wypełnianie chodzę do Centrum Lekarsko-Stomatologicznego Medyk w Kole https://www.medyk-kolo.pl/medycyna-estetyczna To super placówka medyczna, do dentysty i ginekologa tez tylko tam chodzę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 30-03-2020, 20:50
lenka52 lenka52 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 58
Domyślnie

Osobiście bardzo lubię kosmetyki, które w składzie mają kwas hialuronowy, gdyż wspiera on tworzenie włókien kolagenowych, które odpowiadają za jędrność i sprężystość skóry, tym samym wykazuje działanie przeciwzmarszczkowe. Ostatnio używam kosmetyków NovaClear Hydro, które mają w składzie ten kwas i doskonale radzą sobie z odwodnioną i zmęczoną cerą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 01-04-2020, 15:19
piki piki is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2020
Posty: 1
Domyślnie

ostatnio czytałam tutaj ciekawy artykuł na temat wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym https://krolestwopiekna.pl/ - może i Tobie się przydadzą takie informacje. jest kilka cennych wskazówek więc jeśli widzisz już u siebie zmiany na skórze to warto zapobiegać im wcześniej bo potem będzie trzeba uciekać się do bardziej radykalnych metod
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:27.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.