kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #71  
Stary 13-01-2018, 11:56
teresa30 teresa30 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2017
Posty: 107
Domyślnie

Biznes w gastronomii nie jest łatwy, potrzebna jest nie tylko dobra oferta, ale i oryginalna, wyróżniająca się an tle konkurencji. Co do wyposażenia lokalu gastronomicznego, to większość potrzebnego sprzętu można znaleźć choćby na mmgastro.pl, zwłaszcza przybory kuchenne i inny drobny sprzęt https://mmgastro.pl/kategoria/produk...-drobny-sprzet
Odpowiedź z Cytowaniem
  #72  
Stary 15-01-2018, 15:07
Tymcia Tymcia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 334
Domyślnie

W gastronomi właściwie wszystko jest ważne. Bo i wystrój wnętrz, i odpowiednia kadra (zarówno kucharze jak i kelnerzy), odpowiednio skomponowane menu, jak i wysokiej jakości sprzęt - czyli lodówki, kuchnie i centrale wentylacyjne. Jeśli chodzi o te ostatnie, to bardzo dobry sprzęt ma firma Jeven - http://www.jeven.pl/PL-H20/centrale-...-kuchenne.html, które zapewniają pełną obróbkę powietrza i są dostosowane do pracy w trudnych warunkach w restauracji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #73  
Stary 13-02-2018, 16:06
gasella gasella is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 672
Domyślnie

Jeśli chodzi o wyposażenie do gastronomii, to polecam z czystym sumieniem sklep Winterhalter. Mają zdecydowanie najlepszą obsługę, a przy okazji można u nich również wypożyczać sprzęt co jest bardzo wygodne na początek działalności
Odpowiedź z Cytowaniem
  #74  
Stary 15-02-2018, 09:28
DanielaMT77 DanielaMT77 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 82
Domyślnie

Przy takich biznesach na pewno musicie mieć odpowiedni sprzęt gastronomiczny. Również istotną rzeczą jest odpowiedni dostawca produktów. Jeżeli prowadzicie piekarnie, cukierni czy tez restauracje to zajrzyjcie pod stronę http://savpol.pl Jest to dostawca sprzętu do gastronomi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #75  
Stary 16-02-2018, 17:06
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 814
Domyślnie

Chcąc otworzyć biznes z branży gastronomicznej, niezbędny jest zakup urządzeń, które są w niej niezbędne. Na rynku nie brakuje sklepów internetowych, które zajmują się ich sprzedażą. Jest nim między innymi https://mmgastro.pl/kategoria/produk...-drobny-sprzet :-).
Odpowiedź z Cytowaniem
  #76  
Stary 17-02-2018, 02:29
Cukierkowa4 Cukierkowa4 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 561
Domyślnie

warto znać sklep ,gdzie zakupimy wszystkie ekskluzywne akcesoria kuchenne aby nasz lokal gastronomiczny był odpowiednio wyposażony. Bez tego nasz biznes nie będzie się dobrze rozwijać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #77  
Stary 21-02-2018, 19:44
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

Zdajecie sobie sprawę, że teraz duża większość restauracji posiada własną aplikację mobilną? Moim zdaniem to w dużej mierze przyczynia się do sukcesu biznesu gastronomicznego. Wprowadzenie tego typu rozwiązań technologicznych zdecydowanie usprawnia obsługę. Czytałam na ten temat bardzo interesujący artykuł. Zachęcam do lektury: https://inewi.pl/Blog/swiatowe-trend...iu-restauracja.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #78  
Stary 26-02-2018, 14:40
iza100 iza100 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 079
Domyślnie

Pomysłów na rozkręcenie biznesu jest sporo, ale skąd na to wszystko wziąć pieniądze? Sama mam taki dylemat i myślę, że jednak bez kredytu się nie obędzie. Czytałam kredyt123 opinie i okazuje się, że mają bardzo atrakcyjną ofertę dla firm. Ktoś z was korzystał?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #79  
Stary 20-04-2018, 20:52
krokus13 krokus13 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 569
Domyślnie

Wydaje mi się że żadna gastronomia nie może się obejść bez dobrej zmywarki Na przykład Candy CDI 2DS523 To już chyba nie te czasy kiedy zatrudnia się kogoś specjalnie na zmywak. Może pomoc kuchenna czasem coś zmywa ale przy weselu sobie tego nie wyobrażam.

Ostatnio edytowane przez krokus13 : 20-04-2018 o 21:30.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #80  
Stary 27-05-2018, 14:39
anielina anielina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 227
Domyślnie

Jasne zmywarka to podstawa. Ale w gruncie rzeczy, nie jest problemem znaleźć coś porządnego, bo akurat zmywarek to jest ogromny wybór i prawie każdy ma zmywarkę w domu, więc wie na co zwrócić uwagę przy wyborze. Ja natomiast szukam teraz czegoś takiego jak naleśnikarka i zupełnie nie wiem, co jest istotne, a co mniej ważne. Wiem jedno, że wystarczy mi naleśnikarka pojedyncza i musi być elektryczna. I pytałam już parę osób i nikt za bardzo nie umie mi jakoś konkretnie doradzić
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:30.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.