kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Edukacja
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #51  
Stary 07-10-2018, 21:36
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 897
Domyślnie

Ja obecnie uczęszczał do skzoły poliecalnej Cosinus na kierunek Florsyty oraz pracuję. Mam zamiar w przyszłości otworzyć swoją własną kwiaciarnię także zodbywam nowe umiejętności i wiedzę jak za to się odpowiednio zabrać. Bardzo dobrze prowadzone zajęcia w systemie zaocznym, do tego w pełni darmowe i z możliwością zdania później egzaminu kwalifikacyjnego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Stary 07-10-2018, 21:37
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 897
Domyślnie

Ja obecnie uczęszczał do szkoły policealnej Cosinus na kierunek Flor syty oraz pracuję. Mam zamiar w przyszłości otworzyć swoją własną kwiaciarnię także zdobywam nowe umiejętności i wiedzę jak za to się odpowiednio zabrać. Bardzo dobrze prowadzone zajęcia w systemie zaocznym, do tego w pełni darmowe i z możliwością zdania później egzaminu kwalifikacyjnego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Stary 09-10-2018, 15:38
mozajka mozajka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 1 152
Domyślnie

Ja studiuję obecnie drugi kierunek inżynierię. Dodatkowo korzystam z szkoleń jak np. http://emt-systems.pl/obrobka_plastyczna_kurs.html w celu poszerzenia umiejętności i wiedzy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Stary 10-10-2018, 14:29
malinka01 malinka01 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 450
Domyślnie

Ja zaczęłam studia medyczne, ale do odebrania tytuły daleka droga. Póki co skupiam się na nauce i ogarnięciu materiału. Na medycynie bardzo ważny jest końcowy egzamin lekarski, tutaj widziałam opcję wygenerowania gotowego testu z pytaniami http://egzaminldek.pl co znacznie ułatwi przygotowanie się do niego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Stary 05-12-2018, 19:11
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

to chyba będę oryginalna jak powiem, że pielęgniarstwo Kierunek pewnie nie jest tak popularny jak zarządzanie czy ekonomia ale robię to co lubię i idę w ślady mojej mamy, która też jest pielęgniarką Jeśli chodzi o uczelnię to wybrałam Mazowiecką Uczelnię Medyczną ( to dawna Wyższa Szkoła Mazowiecka). Na razie jestem na licencjacie ale potem na pewno będzie kontynuacja na studiach II stopnia ( w tym samym miejscu oczywiście).
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Stary 06-12-2018, 15:51
Gourmet Gourmet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 073
Domyślnie

Znajoma przygotowuje się do egzaminów na architekturę, póki co w Szkole Rysunku Sealart w Warszawie, zamierza startować na ASP. Kurs architektoniczny https://sealart.pl/kurs-na-architekture/ daje spore możliwości. Zresztą w tej szkole można robić również kursy hobbystyczne, poprawiać swoje techniki rysunku i malarstwa. Atmosfera na zajęciach fantastyczna, wykładowcy to praktycy, zatem zajęcia są bardzo ciekawe. Mimo, że kurs odbywa się w grupach, to każdy jest traktowany indywidualnie, wedle potrzeb. Szkoła warta uwagi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Stary 06-12-2018, 17:08
hiszpankaaa hiszpankaaa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 1
Domyślnie

Skończyłam administrację, a obecnie studiuję filologię. To ostatnio bardzo popularne połączenie Widuję bardzo wielu moich znajomych z pierwszego wydziału na korytarzach
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Stary 02-07-2019, 12:30
kresowa ula kresowa ula is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 433
Domyślnie

Ja bym chciała zacząć studiować dietetykę http://www.wseiz.pl/pl/studia/wydzia...ne-i-dietetyka gdyż od dawna się tym interesuję i fajnie byłoby mieć dyplom z tej dziedziny by może w przyszłości otworzyć swój własny gabinet. Co o tym pomyśle sądzicie? Ktoś tutaj jest po dietetyce?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Stary 03-07-2019, 14:55
Sara9000's Avatar
Sara9000 Sara9000 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 121
Domyślnie rere

Ja obecnie studiuję dużo informatyki. Tu jest przyszłość i duże zarobki.
___________________
Magisterskie prace z logistyki - cena
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Stary 01-04-2020, 10:41
kiki998 kiki998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 532
Domyślnie

Gdybyście rozglądali się za uczelnią, która oferuje studia prawnicze w warszawie na wysokim poziomie to zerknijcie sobie na ofertę Akademii Ekonomiczno - Humanistycznej. Prestiżowa uczelnia, wysoki poziom, rozsądne czesne. Wykładowcy z doświadczeniem, dbający o dobre relacje ze studentami.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:09.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.