kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Małżeństwo
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 27-08-2018, 15:39
marlenkaa marlenkaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 730
Domyślnie odzyskac dawny płomien

Po przeczytaniu tego artykułu https://sexshop112.pl/blog/poradnik-...go-zaczac.html chcialabym troche poszalec z moim mezem, nie ukrywam że po 10 latach zwiazku nie jest juz tak kolorowo. Jak z nim delitanie zagadac i wprowadzić plan w zycie ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 05-12-2018, 12:30
adam4438989 Mężczyzna adam4438989 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 3
Domyślnie

Taka historia na pewno jest bardzo ciekawa. Ona bardzo mi się podoba.Nawet mega podoba.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 26-02-2019, 09:42
perelka perelka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Posty: 549
Domyślnie

Jak chcecie podkręcić temperaturę w sypialni to może spróbujecie jakichś gadżetów erotycznych. Wejdź sobie na stronę jakiegoś dużego sex shopu online i zobacz co jest na przykład na liście bestsellerów. Jak ja sprawdzałam to sporym powodzeniem cieszyło się coś takiego jak wibrator króliczek.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 01-03-2019, 19:55
beciaa beciaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 342
Domyślnie

my z mężem uwielbiamy jajeczko Lush, jakos tak trafiłam na nie gdzies w necie i postanowiłam kupic mąz bardzo zadowolony bo mozna nim sterowac na odleglosc z kazdego miejsca na swiecie wystarczy zainstalowac w telefonie apke i gotowe mozna dzieki temu fajnie podkrecic atmosfere jak maz np jest w pracy albo gdzies na wyjezdzie, takie wibrujace jajeczko jest megaaa!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 29-02-2020, 21:50
olivkaa olivkaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 324
Domyślnie

Również uważam, że wibrator lub inna zabawka erotyczna może pomóc. Na świat-masturbatorow.pl znajdziesz spory wybór masturbatorów. My z mężem wprowadzamy takie gadżety do sypialni gdy czujemy, ze nam się nudzi. To naprawdę pomaga.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 05-06-2020, 13:42
Marcel0167 Mężczyzna Marcel0167 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2020
Posty: 1
Domyślnie

Tak dokładnie to wszystko działa. Nie ma uczucia ale jak się kupi zabawkę to bedzie... No chyba raczej nie.....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 07-06-2020, 21:30
Mija11 Mija11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 282
Domyślnie

W przypadku mojego związku dużo dało skuteczne zabezpieczenie. Odkąd stosuję belarę, nie ma tego stresu w głowie, a za to ochota na seks dużo większa. Zdecydowanie większy spontan teraz.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 23-06-2020, 20:02
reksio78 reksio78 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 321
Domyślnie

A może pomyślcie nad zakupem specjalnej gry małżeńskiej? Na przykład tutaj https://pudelkodlapar.pl/ macie w sumie tylko jedną grę - pudełko dla par. Fajna sprawa, nawet plansza jest ręcznie robiona. Macie zadania do wykonania i w ciągu tygodnia trzeba je wykonać. Naprawdę zbliża ludzi do siebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 09-07-2020, 22:55
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 814
Domyślnie

Niestety nie zawsze to jest możliwe, ale można się o to postarać Gdy w grę wchodzą problemy z potencją, warto na początek zapoznać się z artykułami ze strony: http://pudzianacademy.pl/ . Na pewno sporo wyjaśnią i być może pomogą uporać się z tym problemem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 03-09-2020, 13:12
paulinabiedrowska paulinabiedrowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 1 519
Domyślnie

A może wprowadzić jakieś*seksowne stroje i bielizna? Na https://lovita.pl/collections/zmyslowe-stroje jest bardzo duży wybór na pewno znajdziecie coś co wam odpowiada i was kręci
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:50.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.