kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 20-08-2015, 17:16
Justice Justice is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 6
Domyślnie Pasy w pokoju córki

Witam wszystkich!

Zakładam ten wątek, ponieważ interesują mnie tapety w pasy. Ktoś z Was ma w swoim domu bądź mieszkaniu takie tapety? Moja córa zażyczyła sobie remont pokoju i chciałaby, aby na ścianach znalazła się tapeta w pasy Nie powiem, strasznie spodobał mi się ten pomysł, bo wygląda to całkiem szykownie, a przede wszystkim nowocześnie Zależy mi na tym, żeby pasy były, ze tak powiem niesymetryczne - czyli każdy innej grubości Widziałam taką tapetę w Ikei, ale miała okropny kolor :/ Szukam czegoś do pokoju dziewczynki, więc kolory muszą być pastelowe, żywe. Znacie może jakiś internetowy sklep, gdzie mają duży wybór takich tapet?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 21-08-2015, 00:17
Maturzystka Maturzystka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

W dobie internetu to chyba dla ciebie jedyne rozwiązanie jakie mi przychodzi do głowy to poszukać w internecie jakiś firm które robią fototapety czy tapety na zamówienie, bo jak szukasz w sklepach stacjonarnych, to się najeździsz, nachodzisz, brzydko mówiąc zajeździsz, stracisz mnóstwo czasu i nie znajdziesz dokładnie tego czego chcesz, a w necie możesz sobie zamówić dowolnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 24-08-2015, 07:49
cattwomen cattwomen is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 11
Domyślnie

Tapety w pasy są przepiękne, szczególnie te w kolorach pastelowych Moim zdaniem takie tapety w pasy są naprawdę piękne Tak czy inaczej faktycznie ciężko znaleźć tego typu tapety w sklepach stacjonarnych, faktycznie to co jest w sklepach jest kiepskiej jakości i nie zbyt dużego wyboru niestety, ale na szczęście są sklepy internetowe, które naprawdę dają wiele możliwości na znalezienie czegoś wyjątkowego Tak, więc może coś takiego?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 24-08-2015, 10:19
anusianowa anusianowa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 9
Domyślnie

Witaj:-) Co prawda, mi nie bardzo podoba się ten pomysł, aby w pokoju dziecka były tapety w paski, no ale skoro młoda zażyczyła sobie takiego designu, to chyba nie ma z nią co dyskutować, tym bardziej, że i tobie się ten pomysł spodobał:-) Niedaleko pada jabłko od jabłoni, jak widać :-) Poszperajcie w necie:-)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 24-08-2015, 13:49
Natta Natta is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 106
Domyślnie

Gust dziecka trzeba szanować
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 24-08-2015, 18:13
paniAnia paniAnia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 9
Domyślnie

Tak trzeba szanować. Z tym się zgodzę ale nie w całości..Jeśli coś wam się nie podoba a dziecko upiera się przy wyborze pewnej rzeczy to jednak trzeba mu konkretnie wytłumaczyć, że u niego w pokoju coś takiego nie może być. W moim przypadku parę lat temu nie byłam taka łaskawa. Wybrałam kolor do pokoju według mojego oraz męża uznania. Chcieliśmy czegoś praktycznego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 25-08-2015, 22:41
Justice Justice is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 6
Domyślnie

Moja córa zażyczyła sobie tapetę w paski, a my z mężem wcale nie uważamy, żeby to rozwiązanie było niepraktyczne Wręcz przeciwnie - wydaje mi się, że taka tapeta ma szansę nadać fajnego charakteru w pokoju dziecka Oczywiście nie chcemy tapetować wszystkich ścian - myśleliśmy o jednej, więc wydaje mi się, że efekt będzie super A jak sami przyznaliście - gust dziecka trzeba szanować :P Chyba faktycznie rozejrzymy się za czymś w internecie, będzie najłatwiej. Bardzo Wam dziękuję za wskazówki!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 08-08-2016, 06:57
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

Uważam że do takiego pomieszczenia bardziej pasowałaby inna tapeta no jakaś taka typowo dla dziecka i przede wszystkim przyjazna. Polecam w takim wypadku zajrzeć na http://www.decomania.pl/pl/c/Tapety-Marburg/366 Ich oferta jest na prawdę bardzo bogata i skierowana do każdego. Uważam że każda znajdzie tutaj taką tapetę jaką chce mieć w danym pomieszczeniu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 08-08-2016, 11:15
malvina malvina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 194
Domyślnie

Wg mnie taka tapeta bardziej pasuje do salonu czy sypialni. Dla dziecka coś weselszego by się przydało. Chyba że faktycznie upiera się przy takiej. My planujemy pomalować ściany na jakieś jasne kolory. Jakie farby polecacie? Używałyście Jedynki http://www.pigmentologia.pl/45-partnerzy/90-jedynka ?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:29.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.