kobiety.net.pl   
Strona g³ówna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Zwi±zki   ¯ycie   Klub  


Wróæ   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa u¿ytkownika
Has³o
Zarejestruj siê FAQ Blogi Galerie U¿ytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzêdzia w±tku Przeszukaj ten w±tek Wygl±d
  #1  
Stary 22-03-2016, 07:18
Ka¶ka's Avatar
Ka¶ka Ka¶ka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Posty: 347
Domy¶lnie Lodowka do zabudowy czy normalna

Zastanawiam siê nad wyborem lodówki.

Z tego co wyczyta³am to te do zabudowy nie maj± funkcji "no frost"(ewentualnie maj± w zamra¿alniku, ale tu chodzi te¿ o lodówkê). Czy to jest bardzo wa¿ne? I dlaczego te lodówki nie maj± tej funkcji-a s± dro¿sze ni¿ zwyk³e wolnostoj±ce.

Dowiedzia³am siê równie¿, ¿e zwyk³± lodówkê mo¿na zabudowaæ, zostawiaj±c z ty³u miejsce na przep³yw powietrza. Drzwi szafy i lodówki mo¿na po³±czyæ jakim¶ zaczepem.

Proszê o opinie, ka¿da cenna!
__________________
Ty jeste¶ wied¼minem anachronicznym, a ja wied¼minem nowoczesnym, id±cym z duchem czasu. Dlatego ty wkrótce bêdziesz bezrobotny, a ja bêdê prosperowa³. Strzyg, wiwern, endriag i wilko³aków wkrótce nie bêdzie ju¿ na ¶wiecie. A skurwysyny bêd± zawsze.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #2  
Stary 22-03-2016, 07:19
Ka¶ka's Avatar
Ka¶ka Ka¶ka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Posty: 347
Domy¶lnie

podbijam temat
__________________
Ty jeste¶ wied¼minem anachronicznym, a ja wied¼minem nowoczesnym, id±cym z duchem czasu. Dlatego ty wkrótce bêdziesz bezrobotny, a ja bêdê prosperowa³. Strzyg, wiwern, endriag i wilko³aków wkrótce nie bêdzie ju¿ na ¶wiecie. A skurwysyny bêd± zawsze.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #3  
Stary 22-03-2016, 08:32
Olla33 Olla33 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 86
Domy¶lnie

Z tego co wiem to maj± no frost. Wszystko zalezy od danego modelu. Sama kupowa³am sobie lodówkê wolnostoj±c± bo bardziej mi to pasowa³o do aran¿acji mieszkania ale s±dze,ze nie powinna¶ miec problemu z dostaniem produktu na no frost....

Zerknij sobie na lodówki Candy: http://www.candy.pl/pl/produkty/prze...kko-zamrazarki . Mam obecnie ich lodówkê. Jest wygodna, srebrna ( ale nie widaæ na niej palców). Fajnie prezentuje siê w kuchni.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #4  
Stary 24-03-2016, 10:25
aska_85 aska_85 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 7
Domy¶lnie

Nie jestem pewna czy zabudowa zwyk³ej lodówki jest w 100% bezpieczna... je¶li bardzo zale¿y Ci na zabudowie lepiej wybraæ tak±, która jest do tego przeznaczona. Chyba, ¿e bardziej zale¿y Ci na no frost i uda wybraæ sie co¶ z gotowych produktów to nie bêdzie problemu
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #5  
Stary 05-04-2016, 13:30
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 386
Domy¶lnie

Ja bym siê nie zdecydowa³a na zabudowê u mnie w mieszkaniu nawet by siê to nie sprawdzi³o. Nie wiem po co w ogóle zabudowywaæ, taka wolnostoj±ca nie jest przecie¿ z³a.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #6  
Stary 13-04-2016, 20:04
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domy¶lnie

Ja siê zastanawia³am nad zabudowan±. Okaza³o siê jednak, ¿e jest w ¶rodku znacznie mniej pojemna.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #7  
Stary 15-04-2016, 07:50
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domy¶lnie

To jest w³a¶nie ten minus. Dlatego lepiej jest chyba kupiæ jak±¶ stylizowan± lodówkê.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #8  
Stary 25-04-2016, 12:40
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domy¶lnie

Stylizowan±? Co masz przez to na my¶li?
Odpowied¼ z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzêdzia w±tku Przeszukaj ten w±tek
Przeszukaj ten w±tek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygl±d

Zasady pisania postów
Nie Mo¿esz: tworzenie nowych w±tków
Nie Mo¿esz: odpowiadanie na posty
Nie Mo¿esz: wys³anie za³±czników
Nie Mo¿esz: edytowanie swoich postów

vB code jest W³.
U¶mieszkiW³.
kod [IMG] jest W³.
kod HTML jest Wy³.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:45.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.