kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 04-10-2018, 22:00
benjaminka benjaminka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 224
Domyślnie Pożyczka pozabankowa

Czy miałyście kiedyś do czynienia z takimi pożyczkami? Sytuacja trochę podbramkowa i raczej innego wyjścia nie ma. No ale nie chciałabym się naciąć. Na co zwracać uwagę przy wyborze firmy, jakie polecacie, a jakie odradzacie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 09-10-2018, 21:45
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 167
Domyślnie

Wiesz co, ja mam akurat dość dobre wspomnienia z tego typu pożyczkami, ale w głównej mierze zawdzięczam je temu, że zawsze przed skorzystaniem z jakiejkolwiek tego typu formy finansowania sprawdzałam sobie na stronie https://www.czerwona-skarbonka.pl/ która z pożyczek aktualnie najbardziej się opłaca
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 15-10-2018, 08:20
Michalina403 Michalina403 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 145
Domyślnie

Tak, ja miałam styczność z czymś takim jak kredyt pozabankowy. Bardzo wygodna rzecz. Na dowolny cel, nawet spore kwoty. Dodatkowo teraz bardzo popularne są firmy, które udzielają takich pożyczek online więc już nawet nie potrzeba jeździć lub chodzić po oddziałach i marnować czasu. Generalnie jestem bardzo zadowolona z takiego rozwiązania i serdecznie polecam wszystkim, którzy potrzebują szybkiej gotówki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 17-10-2018, 10:40
Paula883 Paula883 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 59
Domyślnie

Moim zdaniem bardzo dobrym rozwiązaniem kiedy brakuje nam gotówki jest szybka pożyczka ratalna przez internet. Ja już nie raz korzystałam z takiej pomocy i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Np. ostatnio musiałam kupić nową pralkę bo stara już nie działała. Na takie problemy pożyczki są najlepsze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 18-10-2018, 13:27
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 414
Domyślnie

Pożyczki szukaj tutaj https://kokos.pl/pozyczka-na-dowod

Ostatnio edytowane przez sara898 : 18-11-2018 o 10:41.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 20-10-2018, 17:25
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 167
Domyślnie

Tak, ja brałam już dwa razy pożyczkę pozabankową. Za każdym razem korzystałam z ofert od https://www.money24.pl/pozabankowe-pozyczki-ratalne/ i byłam naprawdę zadowolona Warunki są jasno i czytelnie przedstawione, co bardzo pomaga w wyborze pożyczki. A że wniosek można złożyć online, to cały proces jest naprawdę szybki!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 25-10-2018, 00:42
majka34 majka34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 379
Domyślnie

A nie lepiej swoje długi spłacić raz na zawsze.A tak to będą ciągły się wiecznie. Wiele osób szuka rozwiązań godnych uwagi tutaj Rapida Money . Oferta bardzo fajna i godna uwagi jak na moje oko.Możliwość kredytu do 25 tysięcy i 48 miesięcy na spłatę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 28-10-2018, 13:33
benjaminka benjaminka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 224
Domyślnie

Nie mam długów Bardziej chodzi o to, że nie mam umowy o pracę, więc pożyczka taka na dowód jedynie wchodzi w grę, w banku bez zatrudnienia nikt mi kredytu nie da. Znalazłam dobrą ofertę hapipozyczki.pl, to chyba najtańsza opcja w tej chwili.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 28-10-2018, 15:23
jolcia jolcia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 40
Domyślnie

Takie chwilówki potrafią byc zgubne i trudne do spłacenia, trzeba uważać żeby nie wpaść w spiralę zadłużenia. Mi z takiej sytuacji pomogli wyjść w https://www.habza.com.pl/kredyty-dla...onsolidacyjny/ pomogli w znalezieniu banku, który udzielił mi kredytu na spłatę takiego zadłużenia, mimo że sama chodziłam od banku do banku i spotykałam się z odmową.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 28-10-2018, 17:18
Bambi89 Bambi89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 222
Domyślnie

A wiecie, że pożyczki ratalne YOLO http://www.yolo.pl/ możecie spłacać w wygodnych ratach? Właśnie, tak... Moja kuzynka skorzystała właśnie z ich oferty i w ten sposób wyremontowała sobie mieszkanie. A raty ma rozdzielone na dwa lata, także nie nadwyręża to jakoś jej budżetu domowego.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:37.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.