kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 24-06-2021, 20:35
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 175
Domyślnie Samochód lexus

Co sądzicie o samochodach marki lexus?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 27-06-2021, 19:58
hendyman hendyman is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 277
Domyślnie

Powiem Ci szczerze, że ja długo myślałem nad zakupem samochodu i finalnie zdecydowałem się właśnie na Lexusa. Na stronie: https://lexuswarszawa-pulawska.pl/ znajdziesz ofertę salonu, z którego oferty skorzystałem. Samochód dosłownie prowadzi się sam, a jazda nim jest niezwykle komfortowa. Uważam, że nie mogłem dokonać lepszego wyboru.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 11-03-2022, 20:39
agaagata agaagata is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 717
Domyślnie

Lexus podobnie jak np. BMW to marka prestiżowa ale czy auta realnie są lepsze od innych? Szczerze mówiąc wątpię i dlatego bardziej się skłaniam ku nabyciu Skody, Volkswagena lub Audi. Ze strony https://www.vwfs.pl/ dowiedziałam się o korzystnych formach finansowania wspomnianych samochodów, w tym o możliwości zakupu elektrycznych w specjalnym programie dopłat. Wstępnie już wyliczałam za pomocą kalkulatora zamieszczonego na witrynie, że moja rata wynosiłabym jakieś 800 zł przy naprawdę niedużym wkładzie własnym, pozyskanym choćby ze sprzedaży starego pojazdu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 13-05-2022, 07:56
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 592
Domyślnie

Wiadomo że samochody premium zawsze są uwielbiane i każdemu się podobają jednak ja wolę porsche, tu https://finder.porsche.com/pl/pl-PL/...ealership=3497 można kupić rewelacyjny używany samochód z gwarancją porsche approved
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 30-05-2022, 11:39
DizA DizA is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 686
Domyślnie

A co powiecie na komis samochodowy jako formę własnego biznesu? Mi się wydaje to naprawdę ciekawą sprawą i poważnie to rozważam. Tym bardziej, że z mężem mogłabym taki biznes prowadzić
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 31-05-2022, 07:20
Valance Valance is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2022
Posty: 37
Domyślnie

Jeśli ktoś chce sprawnie i szybko sprzedać samochód, to szczerze mogę polecić https://zamienautonagotowke.pl/ Transakcja przebiegła bardzo szybko i sprawnie, bez zbędnych formalności. Podobało mi się to, że zapewniają dojazd do klienta.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 03-06-2022, 10:18
szymka82 szymka82 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2020
Posty: 284
Domyślnie

W moim przypadku zepsuł się samochód i najlepszym rozwiązaniem okazało się holowanie Poznań i okolice Pomoc Drogowa Lidia Buda: https://holowanie.i-poznan.pl/ . Serdecznie polecam w razie problemów z autem w Poznaniu. Świetnie sobie radzą z tym zadaniem. Przyjechali szybko na miejsce zdarzenia i sprawnie odwieźli auto na warsztat.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 12-07-2022, 07:40
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 592
Domyślnie

Porsche też ma świetny serwis w porsche centrum sopot, jeśli kupujesz samochód tej marki to też jest wielkim atutem. A co do nowych aut to tu https://finder.porsche.com/pl/pl-PL/...hip=1500003115 każdy jest wyjątkowy i robi ogromne wrażenie, jak szukacie wyjątkowego samochodu to warto zajrzeć do tego salonu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 03-03-2024, 00:00
xanbry xanbry is online now
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2023
Posty: 112 588
Domyślnie

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechute
gardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiametergeartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebounce
habeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradar
handsfreetelephonehangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggas
heavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterialjournallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidisease
keepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouse
knockonatomknowledgestatekondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezaller
lambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratiolanguagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulse
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 03-03-2024, 00:01
xanbry xanbry is online now
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2023
Posty: 112 588
Domyślnie

latereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghand
manualchokemedinfobooksmp3listsnameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoon
obstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberrypapercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrake
partfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregion
readingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignmentrectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrology
scarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysalestunguntacticaldiametertailstockcenter
tamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:16.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.