kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 26-07-2021, 12:55
koteczka1 koteczka1 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 368
Domyślnie

Dobrze przygotowana kanalizacja na pewno nie będzie robić nam tych niespodzianek. Warto na pewno zwrócić uwagę na ten fakt, przy kupnie domu. Jeśli jednak trudno jest znaleźć i dopasować wszystko do swoich potrzeb a nieprzyjemny zapach kanalizacji się nasila, odpowiedni preparat w tym wypadku jest podstawą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 11-08-2021, 16:49
Gierra167 Gierra167 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 40
Domyślnie

Ja właśnie ostatnio zakupiłam swoje pierwsze mieszkanie ale miał on jeden mankament ponieważ było zalane przez wcześniejszego właściciela ale dzięki temu było ono tańsze. Kupiłam je tylko dlatego że kiedyś korzystałam z firmy która właśnie zajmuje się osuszaniem i własnie z tego samej znowu skorzystałam. Zaproponowali mi oni również naprawa kanalizacji dzięki czemu uniknęłam zalania w przyszłości. Polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 12-08-2021, 07:59
asle asle is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2021
Posty: 4
Domyślnie

nie znam się na tym, ciężko mi coś doradzić
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 26-08-2021, 21:50
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 415
Domyślnie

Najlepiej rozejrzeć się za porządną firmą, która zajmuje się udrażnianiem i renowacjami kanalizacji. Ja od siebie mogę wam polecić nawiązanie współpracy z firmą Wuko Częstochowa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 12-09-2021, 07:55
kastanio kastanio is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 2 076
Domyślnie

No to ja mam prosto z mostu pytanie o ludzi, którzy dobrze i skutecznie wykonują udrażnianie rur skierniewice to miasto którego nie znam za dobrze ponieważ mieszkam tutaj od niedawna, ale niestety pojawił się problem z zapchanymi rurami. Liczę na jakieś sugestie ze strony mieszkańców!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 25-09-2021, 16:23
astraso astraso is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 2 437
Domyślnie

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań : https://idealnepowietrze.pl/k/sharp-filtry/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 03-01-2022, 21:01
WeronikA9911 WeronikA9911 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 236
Domyślnie

Dobrze, że my posiadamy przy swojej działce kanalizacje. Jest to bardzo komfortowe, tym bardziej że cyklicznie odbywa się czyszczenie kanalizacji. Dzięki czemu mamy pewność, że wszystkie rury są drożne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 22-01-2022, 16:25
Katarzyna Katarzyna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 843
Domyślnie

U nas niestety konieczne okazało się sprzątanie po zalaniu z kanalizacji. Zatrudniliśmy profesjonalną firmę, bo pół mieszkania pływało. Nie mam pojęcia jak to się stało i skąd wzięło się tyle wody, jednak sami byśmy sobie z tym nie poradzili...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 10-02-2022, 18:25
mariahelenaa mariahelenaa is offline
Member
 
Zarejestrowany: Sep 2021
Posty: 48
Domyślnie

Najlepiej do takich awarii kanalizacyjnych wezwać WUKO https://www.pcwuko.pl/wuko-czestochowa Częstochowa, ponieważ taki pojazd WUKO jest w stanie szybko wykonać udrażnianie rur lub czyszczenie kanalizacji. WUKO Częstochowa to również usługi budowy kanalizacji i przyłączy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 21-11-2023, 11:38
dywka dywka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 901
Domyślnie

Jak macie problem z kanalizacją w domu, to koniecznie poczytajcie sobie o usłudze, jaką jest renowacja kanalizacji metodą rękawa Jest to metoda nieinwazyjna i bezwykopowa.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:38.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.