kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 24-03-2015, 11:54
elka77 elka77 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 745
Domyślnie

Niektórzy wolą mieć jedno dziecko i w nie inwestować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 30-03-2015, 08:46
pandzia pandzia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 9
Domyślnie

Jest to według mnie podejście indywidualne..: ) czasem bardzo fajnie mieć dużą rodzinę z tego powodu, że właśnie można na nią liczyć w jakiś trudniejszych chwilach. Chociaż w sumie jak przychodzą święta to najgorszy się pojawia problem kto to wszystko szykować dla rodzinki oo ; Pp
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 01-04-2015, 10:15
gornapolka gornapolka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 10
Domyślnie

No to już tak jak tam na górze było powiedziane dość takie indywidualne podejście ale coś faktycznie musi w tym coś być : ) bo jak inaczej wytłumaczyć to iż w niektórych rodzinach jest czasem 4 dzieci..Ja uważam, że to jest całkiem sporo chyba po to by dzieci sobie później jak was nie będzie sobie odpowiednio pomagały
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 06-04-2015, 18:42
sylwkaa sylwkaa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 7
Domyślnie

Im więcej dzieci tym lepiej na starość na pewno ktoś będzie się tobą opiekował, to na pewno. Fajnie mieć tak dużo rodzeństwa zawsze, to weselej przy stole pod czas świąt sama się właśnie tak wychowałam jest nas piątka i naprawdę atmosfera jest super.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 10-04-2015, 14:22
faajna faajna is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 8
Domyślnie

Dla mnie duża rodzina to jest takie wielkie i mocne szczęście : ) zawsze po prostu mogę na nich liczyć i wiem, że mnie nigdy nie zawiodą ; )) bardzo okej jest tak po prostu no wiecie jakoś korzystać z pomocy rodzinie bo jak się zadzwoni do jakiegoś znajomego to po prostu ta pomoc może być zerowa a jeśli do kogoś byśmy z rodziny zadzwonili to otrzymamy tą pomoc
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 11-04-2015, 13:55
druzyniara druzyniara is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 7
Domyślnie

dokładnie tak jak mówi koleżanka wyżej. Uważam że mieć duża rodzie to wielkie szczęście zawsze jest się do kogoś odezwać o pomoc po prosić również. Świeta w takim gronie super wyglądają milej i sympatyczniej. Ja mam np 1 siostre i dwóch braci wiec wiem jak jest.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 16-12-2021, 09:01
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 940
Domyślnie

Dla mnie duża rodzina to błogosławieństwo. Jednak bywają takie momenty, kiedy mam wszystkiego dość. Obecnie jestem właśnie w takim stanie, że na święta najchętniej zawinęłabym się i uciekła. Ale wiem, że po świętach skorzystam z relaksu w https://www.hotelstbruno.pl/ceny-i-p...nd-na-mazurach i to dodaje mi sił.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 11-01-2022, 22:56
Katarzyna Katarzyna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 843
Domyślnie

My zdecydowaliśmy się na nocleg w Jastarni. Mamy trójkę dzieciaków, może to nie jest jakaś super wielka rodzina, ale jednak. Nie wyobrażam sobie życia bez nich, czasami jest stresująco, ale zazwyczaj dużo się śmiejemy, kochamy się i spędzamy ze sobą świetny czas.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:05.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.