kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #91  
Stary 11-09-2017, 16:26
annamar annamar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 998
Domyślnie

Oczywiście! Może mieć wpływ i to duży! U mnie na przykład skutkował nadmiernym wypadaniem włosów. W końcu poszłąm po rozum do głowy i kupiłam sobie odpowiednie serum http://dermastic.eu/dermastic/serum-...iu-wlosow.html to pomogło. Jest dużo lepiej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #92  
Stary 12-09-2017, 11:15
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

Pewnie, że może wywoływać choroby. Jeśli czujecie, że coś się z Wami dzieje, a do końca nie wiecie co to jest, to może warto wybrać się do specjalisty, który zajmuje się naturalnymi metodami leczenia? Polecam zapoznać się z ofertą przychodni z Krakowa: http://naturalnemetodyleczenia.com.pl/. Specjalistyczne terapie działają tam, gdzie konwencjonalna medycyna nie dosięga
Odpowiedź z Cytowaniem
  #93  
Stary 20-09-2017, 20:57
turina turina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 934
Domyślnie

Jasne, że tak, stres ma sporo objawów, ale nie powinien trwać bardzo długo, jeśli masz z tym problem to warto się zgłosić do specjalisty, mnie bardzo pomógł, nie ma w tym nic złego, zerknij sobie na https://szukamterapeuty.pl/wyszukaj/krakow/stres ja tak znalazłam pomoc dla siebie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #94  
Stary 21-09-2017, 07:38
paterka paterka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 4
Domyślnie

pewnie, że stres nie tylko może wywołac choroby, ale je często wywołuje. Dlatego ważne jest by zadbać o higienę psychiczną- wypoczyek, spacery, sen, witaminy. Wazne jest i otoczenie i ludzie. Często zapominamy zadbać o siebie.. potem szukamy wsparcia w gabinetach, moje dziecko trafilo w lipcu do terapeuty (http://psychoterapiawgliwicach.com) - zdrowie posypało się miesiac po zakończeniu szkoły... ( sytuacj aw szkole byla powodem) Tak więc nie od razu musi byc widac skutki stresu...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #95  
Stary 24-10-2017, 09:53
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 323
Domyślnie

Niestety tak, głównie schorzenia neurlogiczne, na przykład jakieś zaburzenia lękowe czy też depresyjne. Jeśli zauważymy u siebie pierwsze objawy takich chorób, warto czym prędzej wybrać się do dobrego lekarza. Jeśli jesteście z Warszawy lub okolic to polecam Wam gabinet neurologiczny na ul. Widok 10 (lecznica Terapia), w którym przyjmuje specjalista neurolog Dr Piotr Ślifirczyk. Jest to lekarz z wieloletnim doświadczeniem, więc z dużym prawdopodobieństwem postawi dobrą diagnozę i rozpocznie adekwatne leczenie. W Jego Gabinecie można nie tylko zasięgnąć konsultacji neurologicznych, ale również poddać się szczegółowym badaniom, np. wykonać USG tętnic szyjnych i kręgowych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #96  
Stary 27-10-2017, 08:56
iola iola is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 898
Domyślnie

To nie ulega żadnej wątpliwości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #97  
Stary 06-11-2017, 09:24
Dafne34 Dafne34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 847
Domyślnie

Zdecydowanie stres może niezwykle negatywnie odbić się na naszym zdrowiu. W związku z czym szczególnie w tych miejscach pracy, w których pracownicy są nader mocno na niego narażeni, warto sięgnąć po takie rozwiązania, jak pakiety medyczne, dostępne na http://zdrowiewfirmie.pl/ . Dzięki nim bowiem pracownicy będą mieli znacznie szersze możliwości, zarówno jeżeli chodzi o diagnostykę, jak i leczenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #98  
Stary 09-11-2017, 17:20
karo karo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 714
Domyślnie

Stres niestety może nie bezpośrednio powoduje ale przyczynia się do rozwoju wielu poważnych chorób szczególnie rozwala serducho, sama się o tym przekonałam. Kołatania, osłabione krążenie to wszystko u mnie miało podłoże nerwowe. Postanowiłam z tym walczyć, zaczęłam aktywniej spędzać czas a zamiast leków na uspokojenie piję regularnie Biovital. Poleciła mi farmaceutka. Czuję się naprawdę dobrze, jestem spokojniejsza, trudniej mnie wyprowadzić z równowagi. A serce już nie szwankuje
Odpowiedź z Cytowaniem
  #99  
Stary 15-11-2017, 01:59
Judyta3 Judyta3 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 723
Domyślnie

Stres bardzo źle wpływa niestety na serce, a jest to bardzo delikatny organ, o który powinniśmy dbać szczególnie. Jesli więc dostrzegamy jakieś niepokojące sygnały to nie można ich bagatelizować. Ostatnio szukałam dobrej kliniki i znalazłam tą : www.kardiochirurgpoznan.pl. Byłam tam z dziadkiem i zajęli się nim znakomicie! Teraz jestem spokojna o stan jego serca.Dbajmy o siebie kochani!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #100  
Stary 15-11-2017, 10:59
justa31 justa31 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 204
Domyślnie

Może jak najbardziej, sama kiedyś miałam spore problemy z żołądkiem, kiepko się czulam i to przez stres, dla mnie lekarstwem był ruch i czasami branie nervomixu control, wolę tabletki z melisą niż pić ją samą bo jej smak jest dla mnie straszny. a tabletki też mogę wziąć wszędzie ze sobą, niestety jesteśmy zestresowanym społeczeństwiem, już teraz zamiast cieszyć się perspektywą swiąt to myślę tylko czy ze wszystkim zdążę czy finansowo też to wszystko ogarnę bo w tym roku wszystko u mnie ma się dziać.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:14.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.