kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZWIĄZKI > Partner
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #51  
Stary 15-09-2016, 10:09
marlenkaa marlenkaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 730
Domyślnie

No pewnie, że nie ma ludzi idealnych i każdy ma wady Jeśli jednak macie problem z tym, aby znaleźć odpowiednią osobę, to być może jest to wina Waszej aury? Trochę się ostatnio interesowałam ezoteryką i myślę, że można zawsze szczęście pomóc. Przydatne książki czy talizmany, które zadbają o Wasze pozytywne fluidy można znaleźć tutaj: http://www.czarymary.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Stary 22-09-2016, 15:04
melka melka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 9
Domyślnie

Nie ma ludzi idealnych
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Stary 30-09-2016, 19:19
Judyta3 Judyta3 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 723
Domyślnie

Prawda jest taka ,że nikt nie jest idealny. Ja mieszkam w Holandii i ciężko było mi znaleźć tego jedynego. Jednak ten portal randkowy http://www.polishhearts.nl/pl/a/samotni_panowie_nl zrzesza największą ilość panów z PL w Holandii i miałam w czym wybierać. Mój wybranek jest ze mną już pół roku i jesteśmy szczęśliwi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Stary 15-10-2016, 12:12
gosia450 gosia450 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 1
Domyślnie

Tak :-) ideał nie, ale kochający, szanujący i uczciwy, a do tego dbający tak... jeszcze wciągający w swoje hobby. Mój mnie całkowicie w swoje hobby wciągnął. Gramy razem w gry. Najczęściej typowo męskie. Np. takie jak ta: download cs .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Stary 24-10-2016, 19:10
loperrenc loperrenc is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 6
Domyślnie

No świetnie polecam kazdego takiego chłopaka ktory ma takie fajne hobby jak gra w gry hahhah
_________________
Zabiegi medycyny estetycznej Gdańsk

Ostatnio edytowane przez loperrenc : 09-11-2016 o 22:07.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Stary 29-01-2017, 14:07
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

drogie kobitki, zrozumcie że nie ma ludzi idealnych więc przestańcie ich szukać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Stary 25-09-2017, 13:42
Grazynka105 Grazynka105 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 364
Domyślnie

Też tak uważam, nawet święci mieli same wady. Popatrzmy na takiego Mikołaja. Na http://www.listymikolaja.pl/swiety-m...up-z-miry.html jest ogólnikowo i w wielkim skrócie napisane coś o jego życiu. Więc po lekturze będziecie wiedzieć o co chodzi. W każdym razie człowiek prawie idealny, ale nigdzie nie mógł znaleźć miejsca. Święty Ignacy, który na początku był w wojsku i korzystał z uroków życia. Miał on pełno kobiet. Jak człowiek ma być idealny skoro nawet święci tacy nie byli. Nie ma szukać ideałów, ale sami możemy dążyć aby tacy być. Wydaje mi się, że dużo zależy od tego jacy chcemy być. To nasze decyzje nas kształtują. I tu nie chodzi o żadną aurę. A jeśli chodzi o partnera to myślę, że nie ma ideała, choć każda o nim marzy, ale jest idealnym uzupełnieniem nas. Nie ma sensu szukać ideałów. Lepiej akceptować wszystkich takimi jacy są. Nie warto też zmieniać kogoś na siłę w wyobrażenie nasze ideału. Zresztą jakby każdy był idealny to by na świecie było strasznie nudno.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Stary 02-10-2017, 13:44
Ewa_Jabłkowska Ewa_Jabłkowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 714
Domyślnie

Ideałów nie ma, ale ważne aby ten ktoś był idealny dla nas
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Stary 31-10-2017, 11:11
serek serek is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1
Domyślnie

Ważne, żeby partner był idealny dla nas nie dla świata czy według stereotypów
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Stary 13-12-2017, 10:11
DanielaMT77 DanielaMT77 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 82
Domyślnie

Tez uważam, że nie ma ludzi idealnych, jak szukacie ideału to od razu lepiej sobie odpuśćcie Należy pokochac kogoś za jego zalezy tak samo jak i za jego wady, to normalne. Jeżeli nie możecie znaleźć swojej miłości to spróbujcie jak ja założyć konto na portalu randkowym https://www.mydwoje.pl/Badania/FLIRT...ali-randkowych . Miałam trochę oporów ale jest to dyskretny portal, który bardzo fajnie dopasowuje ludzi według zainteresować, osobowości. Można poznać bardzo fajnych ludzi
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:30.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.