kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #61  
Stary 04-02-2019, 23:23
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 414
Domyślnie

Moja babcia bardzo dużo rzeczy robi z wełny i przyznam szczerze, że wychodzi jej to świetnie, dlatego znalazłam dla niej stronę https://alewloczka.pl/ gdzie można kupić włóczkę, wełnę i różnego rodzaju dodatki. Przypuszczam, że babci na pewno coś sobie ciekawego zamówi, bo ceny są w porządku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #62  
Stary 12-02-2019, 22:04
jackwelss39 Mężczyzna jackwelss39 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 60
Domyślnie

Na pewno coś spokojnego. Z takich bardziej popularnych hobby, w których nie trzeba się zbytnio nadwyrężać to na pewno wędkarstwo można do takich zaliczyć Myślę, że warto spróbować, ja bardzo lubie jeździć na ryby. Zamierzam też złożyć się z przyjacielem na taką łodeczkę https://migostalboats.com idealną właśnie na ryby
Odpowiedź z Cytowaniem
  #63  
Stary 27-02-2019, 10:59
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 939
Domyślnie

Ponad dwa lata temu moja babcia postanowiła poznać zasady obsługi komputera i internetu. Przychodziła do nas w weekendy i pomalutku pokazywaliśmy co i jak. Nawet nie mieliśmy pojęcia, że stanie się to jej przepustką do nowego rozdziału w życiu. Jedną z pierwszych stron internetowych, które odwiedziła samodzielnie było https://zycieseniora.com/ekspert-rad...acji-emerytur/ . I odkryła tam mnóstwo ciekawych porad i informacji, którymi chętnie dzieliła się z sąsiadami, znajomymi, i nieznajomymi w kolejce do lekarza czy w aptece. Od tamtego czasu grono jej znajomych znacznie urosło, a babcia chodzi do klubu seniora, założyła kółko pań wyszywających i jest bardzo szczęśliwą i aktywną starszą panią. A my jesteśmy z niej bardzo dumni.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #64  
Stary 12-03-2019, 11:50
Karola11 Karola11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 186
Domyślnie

Ja uwielbiam robić zdjęcia. Niedawno kupiłam mój pierwszy aparat fotograficzny, którego nie miałam jeszcze okazji przetestować. Do tej pory zdjęcia robiłam zwykłym aparatem w telefonie, ale sprawiało mi to ogromną frajdę. Uwielbiam sztukę, uwielbiam oglądać zdjęcia innych artystów. To niezwykle mnie inspiruje. Jeżeli również lubicie taką tematykę to sprawdźcie portal http://kulturing.pl/ na której można znaleźć naprawdę wiele fajnych artykułów dotyczących kultury. Warto się rozwijać w tej dziedzinie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #65  
Stary 06-04-2019, 12:09
aloha39 aloha39 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 165
Domyślnie

To wszystko zależy kto co lubi, ja ostatnio babci pomogłam załatwić szybki internet od UPC dzieki temu swoje ulubione seriale oraz filmy moze ogladac sama z laptopa albo tableta
Odpowiedź z Cytowaniem
  #66  
Stary 11-03-2020, 12:30
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

Będąc aktywnym zawodowo i wychowując dzieci, nie mamy czasu na realizowanie swoim pragnień i potrzeb. Zatem idealnym na to momentem jest emerytura, kiedy to odchodzą obowiązki zawodowe, a dzieci już odchowane. Wtedy senior może postawić na siebie. Tutaj znaleźć można przykłady na to jak znaleźć sobie hobby na emeryturze i jak wypełnić ten wolny czas.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #67  
Stary 04-05-2020, 15:11
angie33 angie33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 118
Domyślnie

Zgadza się, joga to świetny pomysł! Moja babcia jest zapisana do szkoły w joga Józefosław i bardzo sobie chwali. Chodzi na zajęcia dwa razy w tygodniu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #68  
Stary 04-05-2020, 21:21
62miko 62miko is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 601
Domyślnie

Mój dziadek jest myśliwym. Cały czas chodzi do lasu. Sprzęt myśliwski kupuje i sprzedaje z pomocą tego portalu ogłoszeniowego dla myśliwych - lowiec.com.pl. Jeśli też interesujesz się tą dziedziną to naprawdę warto tam zajrzeć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #69  
Stary 12-05-2020, 16:27
laska8812 laska8812 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2020
Posty: 3
Domyślnie

Czas wolny staram się jak najczęsciej wykorzystywać na czytanie książek, nie tylko papierowych, ale również ebooki. Mocno polecam te oto propozycje: Lato na Rodos oraz Migracje i nietolerancja
Odpowiedź z Cytowaniem
  #70  
Stary 14-05-2020, 16:41
krokus13 krokus13 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 569
Domyślnie

Moja babcia bardzo lubi czytać więc może podsuń jej jakieś ciekawe ksiażki? Jest naprawdę wiele ciekawych ofert które warto będzie przejrzeć. Na pewno ten kryminał https://www.taniaksiazka.pl/przekret...p-1380723.html powinien przypaść do gustu seniorowi.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:56.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.