kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 18-05-2020, 09:34
Ulencja09 Ulencja09 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2020
Posty: 1
Domyślnie

No i bardzo dobrze, trzeba zadbać o swoje zdrowie pod każdym względem i cieszyć się zarówno samopoczuciem, jak i chęcią do działania. Relan to takie pozytywne wsparcie, szczególnie w ciężkim czasie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 20-05-2020, 14:41
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 636
Domyślnie

Widzę, że temat nam się ciekawie rozwinął. No zobaczymy jak to w takim radzie pójdzie dalej i czy jeszcze przybędzie tutaj osób które mają pozytywne doświadczenia odnośnie Relan. Pozdrawiam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 26-05-2020, 13:54
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 898
Domyślnie

Walczymy o siebie i swoje szczęście, bo nikt inny o to lepiej nie zadba. Najważniejsze by się nie poddawać i szukać dobrych dróg wyjścia z danej sytuacji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 27-05-2020, 10:12
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1 988
Domyślnie

Często przez brak witamin, minerałów oraz ciągły natłok spraw dzieje się źle z naszym stanem psychicznym. Dlatego warto uzupełnić te braki z pomocą Relan https://www.grinday.com/pl/sklep/36-...y-nastroj.html i podjąć skuteczną walkę o lepsze jutro dla nas i bliskim. Ja jestem zadowolona, bo wiem że wszystko teraz zależy tylko ode mnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 30-05-2020, 23:30
moniś12 moniś12 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 341
Domyślnie

Najbardziej to pomożesz sobie odstawiając jakiekolwiek tabsy. To nie jest rozwiązanie. Problem ewidentnie siedzi głębiej. Radzę odstawić farmakologię i skupić się na sobie. Pomyśl może o terapii tego typu https://lnkd.in/d5UUa4V dziewczyny znają się na rzeczy, bo metodę aromaterapii stosuję juz drugi miesiąc na sobie, a uwierz że mam z czym walczyć na co dzień. Podstawa to posłuchać siebie i potrafić się wyciszyć właśnie w momencie uderzenia stresu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 15-07-2020, 13:23
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 124
Domyślnie

Ja pozostałabym jednak przy Grinday, ponieważ jest to sprawdzona marka o naprawdę dobrych i bezpiecznych suplementach diety dla naszego zdrowia. Posiadają bogaty skład, bazują na naturalnych składniach i jednocześnie cena nie jest wygórowana również jeżeli mówimy o Relan
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 21-07-2020, 07:38
GabrysiaOs GabrysiaOs is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 44
Domyślnie

Słuszny wybór (jeżeli chodzi o Relan) i mam nadzieję, że podejmiecie racjonalną decyzję zakupową dla siebie, bo przede wszystkim ciężko jest utrzymać swój organizm w odpowiednim stanie i skutecznie walczyć z objawami ciągłego stresu i złego samopoczucia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 27-07-2020, 08:26
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1 988
Domyślnie

No to widzę, że już coraz bardziej ceniony jest Grinday Relan i nie ma się co dziwić, ilość spraw i nerwów jest ogromna wokół nas, dlatego trzeba skutecznie z tym po prostu walczyć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 27-07-2020, 08:41
PaulinaW PaulinaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 471
Domyślnie

Będę musiała w takim razie sprawdzić jeszcze dokładniej, ten Relan o którym piszecie wypada naprawdę ciekawie, jednocześnie zapewniając wysoką skuteczność.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 28-07-2020, 09:26
Nanka Nanka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 85
Domyślnie

Relan możecie kupić ze strony https://www.grinday.com/ ale jest też w wielu aptekach internetowych
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:51.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.