kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Edukacja
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 18-02-2015, 12:34
gatsby gatsby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 048
Domyślnie

Na takie które Cię interesują.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 23-03-2015, 18:15
sara.lapa sara.lapa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 11
Domyślnie

Tak najlepiej iść zgodnie ze swoimi zainteresowaniami czyli na studia no nie wiem jeśli się pasjonujesz robieniem zdjęć czy też robieniem komuś wywiadów to po prostu od razu się kieruj na takie studia dziennikarskie, które po prostu byłyby dla Ciebie jak najbardziej stworzone byś na nich się mogła rozwijać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 01-04-2015, 09:12
gornapolka gornapolka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 10
Domyślnie

No ale pytanie jakie interesują Cie studia hihi Najlepiej na to już sobie samemu odpowiedzieć co akurat lubisz robić i jak to Ci właśnie wychodzi : )bo jeśli chodzi o mnie to sprawa się przedstawia iż ja na podyplomówkę sobie poszłam z ekonomii z tego prostego powodu, że właśnie no wiecie mnie to interesowało i chciałam w ten sposób jakoś awansować w pracy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 10-04-2015, 08:09
kmajli kmajli is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 8
Domyślnie

Teraz jak tak patrzę jaka jest sytuacja na rynku to bardzo dobrze jest wybrać taki kierunek studia jak ten dział HR czy też po prostu no wiecie iść w coś takiego jak chociażby marketing czy dziennikartstwo : ) dobrych dziennikarzy przecież zawsze brakuję i zawsze ich trzeba przecież ; )) w to musicie celować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 13-04-2015, 11:17
ela1595 ela1595 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 148
Domyślnie

Ja proponuję psychologię jako studia podyplomowe. Taka specjalność przyda się w każdym zawodzie jako uzupełnienie wiedzy. Bardzo fajną ofertę ma Uczelnia Techniczno-Handlowa im. H. Chodkowskiej. Zobaczcie sobie studia podyplomowe psychologia http://www.uth.edu.pl .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 13-04-2015, 19:51
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Najlepiej iść na takie, które są ściśle związane z wykonywaną pracą. Wszelkie inne są stratą czasu i pieniędzy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 14-04-2015, 13:53
paniBachha paniBachha is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 10
Domyślnie

Najgorzej jest tutaj z tym czasem bo wiecie czas to jest właśnie pieniądz..Chociaż mam do was forumowiczki takie pytanie gdzie po prostu no wiecie chciałbym się dowiedzieć czy te studia podyplomowe coś dają czy raczej niestety nic nie dają i nie warto nawet ich robić ? przecież to takie jest naciągane według mnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 19-04-2015, 14:56
pikok pikok is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 12
Domyślnie

Ja kończyłam: http://studiamba.wsb.pl/ ale to też dlatego, że już pracowałam w tej branży więc było mi dużo łatwiej i w pracy i w szkole. Większość rzeczy nie było dla mnie obcych bo już miałam z nimi styczność. Ale to każdy musi wybrać sam co go interesuje. A nie ma nic gorszego jak męczyć się ileś tam lat na kierunku, który jest nam zupełnie obcy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 23-04-2015, 18:39
maria2015 maria2015 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 8
Domyślnie

Najlepiej iść na studia podyplomowe dopiero wtedy kiedy ma się pracę. Znam wielu ludzi, którzy zrobili różnorodne podyplomówki i niestety był to tylko kolejny papierek do kolekcji, bo nie pomógł im w żaden sposób w znalezieniu nowej i ciekawszej pracy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 26-04-2015, 23:06
igax igax is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 10
Domyślnie

Jeżeli nie masz stałej pracy w której owe studia coś dadzą albo też nie cierpisz na nadmiar pieniędzy to najlepiej sobie darować studia podyplomowe. Co ciekawe część uprawnień można zdobyć decydując się na o wiele tańszy i szybszy kurs z tego samego przedmiotu/dziedziny.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:59.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.