kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 04-02-2018, 18:54
MilenaPotocka MilenaPotocka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 13
Domyślnie

staram się pilnować, czytam składy itd. żywność kupuję jak ma dobry skład, dużo też mam własnych warzyw i owoców, a dodatkowo zmieniłam pielęgnację na naturalną, ostatnio odkryłam sklep organicznewlosy.pl, ma fajne rzeczy i robię też kremy z półproduktów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 04-02-2018, 23:54
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 167
Domyślnie

W ogóle nie wiem czy zwróciliście może uwagę na to, że ostatnio uroda i zdrowie to bardzo modny temat. Dużo osób o tym mówi, każdy chce żyć zdrowo no i jakoś tak to leci. A fajne jest to, że w dzisiejszych czasach każdy może sobie wejść na stronkę PieknieIZdrowo.pl i tam znaleźć całą masę ciekawych i przydatnych informacji na temat tego w jaki sposób można dbać o swoje zdrowie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 20-03-2018, 20:18
paulinabiedrowska paulinabiedrowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 1 514
Domyślnie

A ja uwielbiam wszelkiego rodzaju sery, i też zmieniłam je na te lepszej jakości - https://www.loteria-hochland.pl/ z polskiego mleka lepiej dbać o to co się je
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 21-03-2018, 08:08
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

Jeśli chodzi o niemowlęta i dzieci to używanie naturalnych kosmetyków jest bardzo ważne. Dlatego polecam zapoznać się z ofertą firmy Mustela: https://www.mustela.pl/. Na ich stronie znajdziecie różne specjalistyczne preparaty do pielęgnacji niemowlaka, a także swojego ciała po urodzeniu dziecka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 21-03-2018, 16:33
andrzejka123 andrzejka123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 497
Domyślnie

Ja to muszę się naprawdę mocno ograniczać, nie jem niektórych rzeczy ze względu na ibs, w grę wchodzi tylko specjalna dieta i do tego jeszcze preparat intesta http://intesta.pl dzięki któremu czuję się bardzo dobrze i ładnie uregulował mi pracę jelit przy mojej dolegliwości
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 17-04-2018, 15:37
gastrofanka gastrofanka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 2
Domyślnie

Ja też próbuję jeść zdrowo i naturalnie. Staram się jak najwięcej posiłków przygotowywać sama, w ogóle nie korzystam z gotowych produktów. W swojej kuchni używam nawet nadziewarki do kiełbas i sama przygotowuję wędliny i potrawy mięsne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 18-04-2018, 16:08
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Czy któraś z was włączyła do diety Sylimarol 70? Zastanawiam się nad detoksem a czytałam, ze ten suplement skutecznie wspomaga pracę wątroby. Chciałabym go wypróbować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 18-04-2018, 16:20
dywka dywka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 895
Domyślnie

Z tego co wiem, to warto również zrezygnować z cukru białego. Ja niestety mam słabość do słodkiego jedzenia, więc cukier biały wymieniam na erytrytol, który ma znacznie mniejszą kaloryczność. Gdybyście nie wiedzieli, gdzie go można kupić to polecam https://swojskiwyrob.pl/zdrowa-zywno...ytol-100g.html - jest w bardzo niskiej cenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 19-04-2018, 12:04
gatsby gatsby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 048
Domyślnie

Nie wszystkim będą służyły naturalne preparaty, rośliny także mogą bardzo uczulać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 20-04-2018, 08:24
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 525
Domyślnie

Bardzo fajnym rozwiązaniem są maseczki w płachcie. To część koreańskiej pielęgnacji - słyszałyście o tym? Jeśli jeszcze nie to odsyłam do różnych blogów, gdzie można znaleźć wiele praktycznych informacji. Z tego, co wiem, to efekty są naprawdę ciekawe.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:30.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.