kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 16-03-2018, 09:23
iola iola is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 898
Domyślnie

Wiadomo, że chemia niszczy włosy, więc jakbym miała słabe, to bym sobie z farbowaniem dała spokój.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 22-03-2018, 11:30
Olinexa Olinexa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 227
Domyślnie

Bardzo cieżko walczy się z wypadającymi włosami. Problem ten pojawia się u kobiet jak i u mężczyzn. najlepiej zastosować na to jakiś skuteczny środek. Z tego co widziałam preparat dostępny na na e-natureslab.com - Grow Ultra cena jest wysoka ale podobno to skuteczny środek, który wzmacnia nasze włsoy i zapobiega wypadaniu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 27-03-2018, 07:53
iwonka iwonka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 141
Domyślnie

Da się uratować wypadajace włosy. Ja na twoim miejscu zainwestowałabym w Grow Ultra To preparat ktory hamuje wypadanie włosów i zagęszcza je. Podobno radzi sobie z każdą przyczyną wypadania włosow.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 29-03-2018, 21:01
Basia5 Basia5 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 89
Domyślnie

Ja nie bardzo wierzę w środki, które działają bez względu na przyczynę na wszystkich. Na temat środków na wypadanie włosów warto poczytać opinie zanim się po nie sięgnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 20-04-2018, 13:44
annamar annamar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 998
Domyślnie

Mi bardzo pomogły te plastry: http://dermastic.eu/dermastic/plastr...iu-wlosow.html gdyby nie one moje włosy całkiem by wypadły. Są bardzo skuteczne w połączeniu z szamponem z tej samej serii.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 16-05-2019, 11:59
krokus13 krokus13 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 569
Domyślnie

Jak masz taki problem to polecam Ci się zainteresować środkiem jakim jest biotebal na włosy jest idealnym rozwiazaniem. Dzięki jego działaniu twoje włosy przestaną być łamliwe i na pewno odzyskają swoją objętość.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 29-05-2019, 16:18
Grale58 Grale58 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1
Domyślnie

Trzeba zadbać o odpowiednią suplementację witamin.

__

Jak przygotować się do zakupu mieszkania
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 21-05-2020, 15:27
Maja13 Maja13 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2020
Posty: 2
Domyślnie

Debian serwer poradniki
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 01-06-2020, 10:31
Marikaika Marikaika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 430
Domyślnie

Może warto się zainteresować ofertą dobrego gabinetu medycyny estetycznej, na przykład https://beautymarine.pl/oferta/. Mezoterapia igłowa może okazać się bardzo skuteczna, znam osoby, którym bardzo pomogła. Oczywiście jest to rozwiązanie dla osób, które potrzebują dużej artylerii.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 03-06-2020, 11:04
herok24 herok24 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 210
Domyślnie

W obudowie włosów mi pomógł zabieg keratynowy, po nim włosy stały się grubsze, przestały wypadać, a nawet szybciej zaczęły rosnąć. Zabieg wykonywany był za pomocą keratyny Amazon Keratin - innowacyjna metoda wygładzania włosów wykonywana w salonach fryzjerskich. Do wyboru są 3 opcje keratyny, najmocniejsza z nich to winogronowa polecana dla osób które chcą uzyskać efekt doskonale prostych włosów, zaś czekoladowa i jabłkowa - odżywia ale nie prostuje całkowicie (lekkie fale). Zabieg pozwala dokładnie odżywić strukturę włosów, dzięki temu są one mocniejsze i nie będą wypadały, plątały się i brzydko układały
__________________
http://stomatologia-paszyna.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:54.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.