kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 02-06-2016, 15:19
kwiecienplecien kwiecienplecien is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 973
Domyślnie Zwyrodnienie stawu kolanowego da się leczyć?

Czy tego typu schorzenia da się jakoś leczyć?
Czytałam, że zwyrodnienie stawu jest dość częstą przypadłością, ale jest trochę sposobów na to, żeby z tym walczyć.
Chciałabym, żeby wypowiedział się ktoś, kto miał z tym coś więcej do czynienia...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 27-07-2016, 09:54
babciabogusia babciabogusia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 30
Domyślnie

Pewnie, że są, ale bez konsultacji z ortopedą się nie obejdzie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 23-09-2016, 13:45
boko boko is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 1
Domyślnie

da się, jasne że tak tylko musisz zaleźć zaufanego specjalistę. Mnie operację zrobił jakiś kręt i tylko zniszczył mi kolano. Walczyłam długo o odszkodowanie z lekarzami ale dzięki fachowej opinii medycznej wystawionej przez http://www.bledy-medyczne.com/ udało się na szczęście. Co prawda ze zdrowiem dalej słabo ale przynajmniej oni nikogo już tak nie będą dalej krzywdzić...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 01-05-2017, 10:52
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

Jeśli chodzi o odszkodowanie za błędy lekarskie to najlepiej wybrać dobrą kancelarię bo prawo medyczne warszawa jest naprawdę skomplikowane, a sprawy czasem ciągną się latami. Uważam, że trzeba walczyć o swoje bo często wina leży po stronie lekarza.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 09-06-2017, 15:45
Franczeska Franczeska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 435
Domyślnie

Ja miałam leczony staw kolanowy osoczem bogatopłytkowym w warszawskim Wilmedzie. Celem takiego zabiegu jest odbudowa uszkodzonych tkanek - osocze regeneruje miejsca zmienione chorobowo, stymuluje odbudowę mięśni, ścięgien oraz stawów. Jak dla mnie rewelacja bo dzięki temu mam znowu sprawne kolano.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 20-04-2018, 14:05
inqa8 inqa8 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 13
Domyślnie

Ja na ten moment, żeby nie poprawić kondycję moich kości i stawów regularnie uprawiam sport, nieco zmieniłam dietę i suplementuję Kinon d3 https://www.apteka-melissa.pl/produk...abl,10157.html co uzupełnia niedobory witaminy K i D, bo takie miałam ostatnio zalecenia od lekarza po konsultacji swoich wyników. Spodziewałam się, że nie będą one rewelacyjne, ale tak nieprawidłowych wyników się nie spodziewałam, a tu niespodzianka, niestety nie do końca przyjemna...
Teraz już nie zaniedbuję tak swojego organizmu, tylko staram się go słuchać, bo nie chcę , żeby spełniła się diagnoza mojego ortopedy o operacjach, żebym za kilka lat była w ogóle w stanie chodzić. To wystarczyło, żebym zdecydowała się na zmiany!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 25-04-2018, 17:06
SarMi SarMi is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 1
Domyślnie

Nie wiem czy da sie wyleczyc ale napewno da się zmniejszyc ból np w Jura floating w Częstochowie na sesjach w kapsule floatingowej. Nie zaszkodzi tez konsultacja z dobrym ortopedą
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 16-10-2018, 07:05
Grazynka105 Grazynka105 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 364
Domyślnie

Miałam, opaskę uciskową, ale nie do końca mi pomagała, bo jest dla mnie za silna. Nie wiem, czy to kwestia konkretnej opaski, którą stosowałam, czy po prostu jestem zbyt wrazliwa i nie mogę ich używać. Musże jak najszybciej wybrać rehabilitanta i wykupić sobie karnet rehabilitacji, bo ból kolana coraz bardziej mi doskwiera. Zastanawiam się nad rehabilitantem, którego oferte zobaczyłam tu https://rehab-gdansk.pl/konsultacja-...rapeutyczna-2/
.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 23-10-2018, 22:12
Judyta3 Judyta3 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 723
Domyślnie

Jeżeli masz możliwośc, to skontaktuj się z http://www.rehabilitacje.org/ -działają oni na terenie Krakowa. Są tam świetni fizjoteraapeuci, którzy z całą pewnością pomogą Ci pokonać ten problem z kolanami nawet jeżeli jest bardzo dotkliwy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 18-04-2019, 15:35
AgataNow AgataNow is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 120
Domyślnie

Z tego co wiem to może pomóc Ci artroskopia. Tutaj: http://www.katpress.pl/diagnostyka-o...i-endoskopowe/ znajdziesz obszerniejsze informacje na ten temat. U mojej siostry efekty są doskonałe a miała podobny problem.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:39.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.