kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 20-11-2022, 11:28
astraso astraso is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 2 437
Domyślnie warsztat stolarski

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... https://woodfan.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 14-07-2023, 13:33
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 345
Domyślnie

A czy ktoś z Was prowadzi może własny warsztat? Jeśli tak, to gdzie zaopatrzyliście się w zaopatrzenie do takiego warsztatu, na przykład w stół warsztatowy? Ja słyszałam, że takie meble do warsztatu ma w swojej ofercie na przykład firma Varteco. Może ktoś z Was miał z nią do czynienia i chciałby podzielić się opinią?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 20-07-2023, 16:49
koteczka1 koteczka1 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 368
Domyślnie

Może klamry zaciskowe będą dobrym rozwiązaniem? Na pewno są to sprzęty najwyższej jakości, które spełnią określone wymagania i potrzeby w tym wymiarze. Polecam zatem zajrzeć na stronę https://izipak24.pl/produkty/materia...pinacze,2,6856 gdzie trafisz na najlepsze urządzenia i produkty dostępne na rynku. Na pewno warto się nad nimi zastanowić i wybrać najlepsze rozwiązania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 21-07-2023, 13:29
Kornelia25 Kornelia25 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 71
Domyślnie

Cytat:
Napisał Witkowa
A czy ktoś z Was prowadzi może własny warsztat? Jeśli tak, to gdzie zaopatrzyliście się w zaopatrzenie do takiego warsztatu ...

Mój tato miał taki warsztat, a teraz przejął go mąż i wszystkie potrzebne narzędzia kupuje najczęściej tutaj https://narzedziowy24.eu/Wyposazenie-warsztatu-c562 Także zostawiam namiar, może komuś się przyda właśnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 05-12-2023, 19:26
skovacek's Avatar
skovacek skovacek is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2023
Posty: 1
Domyślnie

Meble z litego drewna to oryginalny wybór na lata. Każdy egzemplarz jest niepowtarzalny i posiada charakterystyczny rysunek słojów. Nawet jeśli przypadkowo zarysujesz drewno, możesz je z łatwością odnowić przy użyciu specjalnych preparatów do drewna. Impregnacja drewna nie zajmuje dużo czasu. Po takim zabiegu mebel będzie wyglądał jak nowy.


_________________________
Meble z pracowni stolarskiej - dlaczego warto?

Ostatnio edytowane przez skovacek : 07-12-2023 o 08:58.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 12-12-2023, 09:27
gostek Mężczyzna gostek is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 86
Domyślnie

W takim biznesie na pewno sporo się dzieje, także z czasem warto jest pomyśleć o tym by zlecić księgowość komuś z zewnątrz. Na pewno w tej kwestii bardzo dobrze sobie radzi spółka aforti ac, która dodatkowo ogarnia także tematy kadrowo-płacowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:02.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.