kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 19-06-2019, 10:04
radosna radosna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 458
Domyślnie

Nie piszesz, skąd jesteś, ale myślę, że mam dla Ciebie coś odpowiedniego. Może pomyślisz o marce BMW? W BMW Bawaria Motors znajdziesz świetne modele, te najnowsze, z 2019 roku, jak i starsze w atrakcyjnej cenie. Salony mają w Katowicach, Jankach, Warszawie i w Gdańsku. Na pewno do któregoś masz niedaleko. Zajrzyj, bo warto mieć BMW.

Ostatnio edytowane przez radosna : 19-06-2019 o 10:15.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 28-06-2019, 12:38
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 124
Domyślnie

Super w takim razie chyba nie będę już dłużej zwlekała z podjęciem decyzji i w następnym tygodniu wybiorę się na jazdę próbną i dokładne poznanie ich ofert. Jeszcze raz dzięki i jak macie jeszcze jakieś propozycje to piszcie chętnie się czegoś więcej dowiem bo postaram się wszędzie zajrzeć
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 29-06-2019, 20:52
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 173
Domyślnie

Mi się marzyła jakaś naprawdę wypasiona bryka Przeglądałam strony internetowe różnych marek i tak trafiłam na https://lexuswarszawa-pulawska.pl/models . W oko wpadł mi lexus is! Totalnie się w nim zakochałam. Pojechałam na jazdę testową i byłam tak zachwycona, że od razu zdecydowałam się na jego zakup
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 02-07-2019, 15:05
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

Trzeba się zastanowić nad tym, jaki samochód się wybierze, bo jednak różne modele mają części, które niekiedy trzeba naprawiać. Wynajem może być dobry, jak ma się firmę, ale na co dzień sprawdzi się ekonomiczne auto. Tu http://www.automix-lodz.pl/ można znaleźć mechanika z Łodzi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 08-07-2019, 10:15
WiolaS32 WiolaS32 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 388
Domyślnie

Dla osób z okolic Rzeszowa na pewno mogę polecić salon Auto Res Rzeszów http://www.auto-res.pl/ szczególnie kiedy szukają auta takiej marki jak Fiat, Hyundai, Alfa Romeo, czy Jeep w przypadku nowych modeli ale też używanych. Mają bardzo dobrze rozbudowaną ofertę, do tego przystępne warunki i obsługę sprzedażową która doskonale obeznana jest we wszystkich propozycjach oraz też potrafi dokładnie wszystko przedstawić co do atutów technicznych ale i estetyki i funkcjonalności.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 09-07-2019, 08:18
Malwinka27 Malwinka27 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 520
Domyślnie

No to czekamy w takim razie na dokładniejsze informacje i mam nadzieję, że uda Ci się skutecznie wybrać zarówno auto, jak i późniejszy serwis ASO na kolejne naprawy oraz wymiany.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 09-08-2019, 10:19
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 898
Domyślnie

Są to propozycje godne uwagi i na pewno zakupu, jeśli nie chcesz wydawać dużych pieniędzy i do tego również mieć porządne auto na lata to nie ma się co zbyt długo zastanawiać. W przypadku Auto Res także spotkasz się ze specjalistami, którzy jeszcze rozwieją twoje ewentualne wątpliwości, pozdrawiam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 12-08-2019, 09:18
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 124
Domyślnie

W salonie Auto Res można liczyć na bardzo dobre oferty jeżeli chodzi o zakup samochodu nowego jak i używanego dlatego jak znajdziesz tylko chwilę to polecam najpierw odwiedzić ich stronę, a później ewentualnie salon. Ode mnie duży plus także ze względu na podejście obsługi sprzedażowej, która wie co mówi i potrafi doradzić, do tego ukrywają żadnych usterek a sam to jeszcze sprawdziłem także z zakupu można zdecydowanie być zadowolonym.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 08-11-2019, 09:35
WiolaS32 WiolaS32 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 388
Domyślnie

No to chyba też Was posłucham i sprawdzę co tam udało im się zestawić oraz co jest dla mnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 08-11-2019, 12:04
Abi Ubu Abi Ubu is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 42
Domyślnie

Ciekawym rozwiązaniem jest jeep w abonamencie. To tak zwany wynajem długoterminowy. Jego zaletą jest to, że nie musimy gromadzić kapitału na zakup, tylko uiszczamy co miesiąc opłatę, w którą wliczone jest także ubezpieczenie. Z reguły jest ono tańsze, niż gdybyśmy musieli samemu je załatwiac.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:43.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.