kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Edukacja
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 24-04-2018, 13:33
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

Ja uważam że najlepsze są szkoły językowe. Moja chrześnica do takiej chodzi na Ursynowie. Zanim się obejrzałam to panna będzie za rok miała maturę. Postanowiłam poszukać podręczników które jej pomogą w przygotowaniu i trafiłam na stronę http://www.taniaksiazka.pl/wydawnictwo/nowa-era Znajdziecie tu nie tylko podręczniki, ale i arkusze egzaminacyjne, karty pracy itp. Może i komuś z was przyda się ta strona, bo są też pomoce do języka angielskiego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 24-04-2018, 18:05
amecjusz's Avatar
amecjusz Mężczyzna amecjusz is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 5
Domyślnie

W Internecie można znaleźć sporo porad w tym temacie. Warto trochę poszukać
__________________
Byliśmy młodzi, nie bardzo wiedzieliśmy, o czym mówić w nocy nad rzeką. Teraz byśmy prawdopodobnie nie mówili nic.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 24-05-2018, 14:46
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

A ja uważam, że o naukę języków obcych warto zadbać juz od samego początku. To był jeden z głownych czynników, którym kierowałam się przy wyborze szkoły podstawowej dla dziecka. Wybrałam taką ( Te Vizja na Ochocie w Warszawie ), gdzie moja córka codziennie ma zajęcia z angielskiego. Wiem, że to najlepsza inwestycja w jej przyszłość a przecież każdemu rodzicowi najbardziej na tym zależy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 18-06-2018, 18:55
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 167
Domyślnie

Nauka języków to zdecydowanie bardzo ważna rzecz ! Moim zdaniem jednak najlepszą okazją do nauki jest moment kiedy przebywamy za granicą na terenie danego kraju. Sama zawsze namawiam swoich znajomych, którzy nie są Polakami, by zapisali się na kursy języka polskiego. Ze swojej strony polecam im stronę http://gadano.pl/eng , bo wiem, że pracują tam profesjonaliście i można dzięki temu osiągnąć naprawdę szybkie i dobre efekty
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 18-08-2018, 19:42
laska88 laska88 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 761
Domyślnie

Widziałam, że ta szkoła https://angloville.pl/ organizuje kursy dla dorosłych, dzieci i młodzieży, a nawet dla firm. Nie wiem czy sprawdzałeś ich ofertę, ale ja właśnie bym to zrobiła, bo opinie mają całkiem przyjazne, a podobno z nimi do 11 dni przełamiesz barierę językową.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 24-08-2018, 07:38
gatsby gatsby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 048
Domyślnie

Ja odpuszczam wszystkie szkoły nauczania angielskiego, jak byłam studentką próbowałam wielu i żadna nie przyniosła rezultatów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 24-08-2018, 12:02
Boniek Mężczyzna Boniek is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 4
Domyślnie

Muszę się Wam pochwalić, ale w końcu zapisałem się na wakacyjny kurs angielskiego. Długo się zastanawiałem, bo bałem się, że mój poziom zostanie wyśmiany. Udałem się jednak do http://www.akcent-poznan.com.pl/ofer...-jezykowy-2018 i to była dobra decyzja. Nie było tak źle na początku, a teraz nie ma porównania, w końcu rozmawiam bez obaw z innymi w języku angielskim.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 27-08-2018, 12:31
radosna radosna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 458
Domyślnie Angielskie - moja zmora

Niestety, nie jestem szczególną fanką tego języka poprzez wzgląd na problematyczne czasy, których nie wiadomo dlaczego tyle wymyślono. I niestety, muszę się gdzieś zapisać na kurs. Pomyślałam o szkole https://effectiva.pl/angielski-przez-skype/ , która naucza przez skype. Jak oceniacie to rozwiązanie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 27-08-2018, 12:50
kamila00 kamila00 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 6
Domyślnie

Na szczęście język angielski mam już opanowany, osiągnęłam poziom zaawansowany, który był moim celem od wielu lat. Teraz zaczęłam naukę języka hiszpańskiego w szkole Berlitz i jestem bardzo podekscytowana, bo od dawna było to moje marzenie. szkoła jest bardzo fajna, więc jeśli szukasz jakieś dobrej do nauki angielskiego to też możesz do nich napisać bo mają wiele języków w swojej ofercie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 09-09-2018, 15:45
adriakla adriakla is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 2
Domyślnie

Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:03.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.