kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Edukacja
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #91  
Stary 20-05-2019, 16:17
Dewonka Dewonka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 4
Domyślnie

Mi udało się nauczyć angielskiego oglądając seriale - polecam ten sposób!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #92  
Stary 27-05-2019, 09:12
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 862
Domyślnie

Znajomi w zeszłym roku wysłali swojego syna na wyjazd organizowany przez tę firmę: https://kursy.atas.pl/. Koncept tej wycieczki był ciekawy, bo chodziło o połączenie fascynującej podróży ze skuteczną nauką języka obcego. Sami teraz myślimy, czy i naszej córce czegoś takiego nie zafundować – bo i niezła z niej poliglotka, na pewno by się ucieszyła . Co myślicie o skuteczności takich kursów? Mi się wydaje, że będąc w kraju, gdzie dany język jest wykorzystywany „na żywo” i w praktyce na pewno wpływa tutaj bardzo pozytywnie na proces nauki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #93  
Stary 31-05-2019, 20:54
mona21 mona21 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 734
Domyślnie

Myślę, że najlepiej uczyć się języka od małego. Są prywatne szkoły dwujęzykowe i warto to wykorzystać. W Łodzi to Szkoła Europejska https://szkolaeuropejska.pl/. Kształcą na etapie podstawowym, gimnazjalnym i licealnym.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #94  
Stary 08-06-2019, 12:30
Majka3008 Majka3008 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 333
Domyślnie

Ja jestem zadowolona z kursu online w tutlo. Widzę efekty swojej pracy a to dodatkowo motywuje, oprócz tego skusili mnie elastycznymi godzinami nauki, gdzie tak na prawdę uczę się kiedy mi pasuje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #95  
Stary 19-06-2019, 14:33
Karolina Ka Karolina Ka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 71
Domyślnie

Nie spotkałam do tej pory nic lepszego jak Angielska Wioska w Warszawie. Słyszę też same pozytywne opinie o nich. A do tego dziecko się nie męczy noszeniem pelnego plecaka książek, bo tam się ich nie używa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #96  
Stary 20-06-2019, 14:57
boguska boguska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 029
Domyślnie

Może zapisz się do szkoły językowej? Columbus - https://www.columbus.lublin.pl/ ma bardzo dobrą ofertę. Poza tym możesz uczyć się z książek, płyt, aplikacji i oglądając filmy oraz seriale po angielsku. Ja tak robię i mówię coraz lepiej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #97  
Stary 20-06-2019, 15:08
EasyEin EasyEin is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 2
Domyślnie

dzieki za info
Odpowiedź z Cytowaniem
  #98  
Stary 29-06-2019, 18:55
veronea veronea is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 199
Domyślnie

Bardzo dobrym rozwiązaniem są wakacyjne kursy wakacyjne. Wiele szkół organizuje systematycznie różnego rodzaju kursy. Jednym z popularniejszych jest https://lincoln.edu.pl/krakow/jezyk-...rsy-wakacyjne/. Sama rozważam udział w tego typu kursie, bo jest to sposób na to, by szybko przyjąć wiedzę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #99  
Stary 14-07-2019, 15:49
Amela22 Amela22 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 276
Domyślnie

Cytat:
Napisał Majka3008
Ja jestem zadowolona z kursu online w tutlo. Widzę efekty swojej pracy a to dodatkowo motywuje, oprócz tego skusili mnie elastycznymi godzinami nauki, gdzie tak na prawdę uczę się kiedy mi pasuje.

Też się z nimi uczę, już kilka miesięcy i jestem zadowolona Fajna struktura kursu i lektorzy, którzy zachęcają do nauki! Z takich lekcji można na prawdę wiele dla siebie wyciągnąć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #100  
Stary 22-07-2019, 11:31
malamarry malamarry is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 42
Domyślnie

A efektywna nauka jest najważniejsza. Moim zdaniem też na kursach online można więcej się nauczyć niż jak się uczęszcza na zajęcia grupowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:07.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.