kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 03-04-2019, 08:38
angellaa4 angellaa4 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 3
Domyślnie

Tak mniej więcej 10-15 minut
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 03-04-2019, 13:50
koteczka1 koteczka1 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 368
Domyślnie

Prawda jest taka, że ważne jest też to, co nakładasz pod makijaż i jak dbasz o swoją skórę pod tym makijażem! Warto zwracać na to uwagę, aby makijaż mógł utrzymać się jak najdłużej jest to tylko możliwe W każdym razie polecam kosmetyki od HB a konkretnie krem pielęgnacyjny do twarzy. Nawilża, koi, daje uczucie uspokojenia cery
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 03-04-2019, 15:03
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 814
Domyślnie

Staram się nie malować w dzień...
___
porady dla plus size
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 04-04-2019, 13:47
kasiakuca kasiakuca is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 12
Domyślnie

Nie poświęcam dużo czasu na makijaż, zwykle wystarczy mi 5-7 minut, na więcej nie mam czasu :P
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 17-06-2019, 22:41
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 415
Domyślnie

Ja bardzo chciałabym ograniczyć swój makijaż dzienny do minimum i też bardzo chciałabym zaoszczędzić na czasie, a najwięcej zabiera mi go makijaż moich brwi. Niestety moje naturalne nie mają ani konkretnego kształtu ani kolory. Są bardzo jasne i jest ich mało. Zastanawiam się więc nad makijażem permanentnym. Znajoma poleciła mi to miejsce https://www.magiadayspa.pl/makijaz-permanentny-krakow/ i widzę, że w microblendingu są specjalistami! Fajnie również opisany jest odczuwalny ból oraz przeciwwskazania.

Ostatnio edytowane przez sara898 : 19-06-2019 o 08:26.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 27-12-2021, 10:58
bergnaum.phoebe's Avatar
bergnaum.phoebe bergnaum.phoebe is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2021
Miasto: Katowice
Posty: 1
Domyślnie

Ja staram się nakładać pełny makijaż na co dzień, ale tak aby wyglądał jak najbardziej naturalnie i delikatnie - jakby wcale go nie było Zwykle zajmuje mi to około 15 minut, ale to już chyba kwestia wprawy
__________________
makijaż na co dzień
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 27-12-2021, 21:13
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 988
Domyślnie

Ja bardzo szybko wykonuje swój codzienny makijaż, zajmuje mi około 10 minut. Podstawą jest dobrze dobrany krem do konkretnej cery. Długo miałam problem z doborem odpowiednich kosmetyków aż trafiłam na artykuł, w którym wszystko jest przejrzyście opisane: https://isanok.pl/pl/661_materialy_p...kosmetyki.html A wy jakie kosmetyki stosujecie na co dzień?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 15-12-2022, 12:04
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

zwykle kilka minut bo na co dzież używam tylko podkładu i tuszu do rzęs zwykle są to kosmetyki z Eveline, podkład Better Than Perfect. ma niezłe krycie a dodatkowo nawilża skórę więc sprawdzi się też u osób, którzy mają suchą cerę. No i jest mega trwały

Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 19-10-2023, 21:44
domylka domylka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2023
Posty: 17
Domyślnie

Niewiele ale buzię muszę mieć zawsze wykonturowaną, żeby podkreślić kości policzkowe. Odkryłam niedawno fajny bronzer w kremie Choco Glamour z Eveline. Bardzo dobrze mi się z nim pracuje. Dobrze się blenduje i nie robi plam. A kolor 02 jest dla mnie idealny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 27-10-2023, 10:28
sunka sunka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 304
Domyślnie

a jakie bazy pod podkład najczesciej wybieracie ? moim ostatnim odkryciem jest ta 3w1 z serii Wonder Match z Eveline Cosmetics. super wygładza, wydłuża trwałość makijażu, ma nawet w składzie SPF 20
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:13.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.