kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 14-06-2019, 09:13
sera33 Mężczyzna sera33 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 57
Domyślnie

Najważniejsze jest stale nawadniać organizm. Stosowałam również coral club opinie, który pomagał mi w oczyszczeniu organizmu i lepszym samopoczuciu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 24-10-2019, 13:19
melly melly is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 37
Domyślnie Woda

Oczywiście, że picie odpowiedniej ilości wody jest bardzo ważne. Nie tylko w podczas chudnięcia ale i na co dzień. Mi tą i parę innych zasad pozwoliła wprowadzić w życie Ola Łomzik - niesamowity diet coach .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 24-10-2019, 15:44
Cukierkowa4 Cukierkowa4 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 561
Domyślnie

Diety i ćwiczenia mogą nie wystarczyć. Tak było przynajmniej w moim przypadku - piłam dużo wody i nawet sporo ćwiczyłam a cellulit był dalej. Zakupiłam bieliznę antycellulitową od http://orirose.pl/ i dopiero wtedy coś ruszyło. Mam już znacznie mniej niedoskonałości i czuję się lepiej w swoim ciele
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 25-10-2019, 09:51
ireczka ireczka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 102
Domyślnie

jestem na diecie pudełkowej z wygodnej diety i jak sie konsultowałam z ich dietetykiem, to pierwsze co usłyszałam, to że mam pić mi 2l wody dziennie, staram się nawet przekraczać tę ilość, efekt uboczny - piękna cera
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 27-05-2021, 19:33
dywka dywka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 897
Domyślnie

Owszem, picie wody jest bardzo dobre - zdecydowanie lepsze niż napoje słodzone. Niemniej jednak, powinniście też skupić się na diecie. Jak nie macie czasu na gotowanie to super opcją będzie taki https://cateromarket.pl/catering-dietetyczny/sopot catering dietetyczny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 31-05-2021, 03:05
starla starla is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 575
Domyślnie

Jeśli chce się schudnąć to trzeba pić. Nie ma drogi na skróty, źle nawodniony organizm zawsze będzie wodę magazynował a to dodatkowe kilogramy przecież. Jak nie smakuje Wam woda filtrowana to mineralna powinna, ja lubię bardzo Staropolankę. A niech zachęci do jej zakupu informacja o loterii marki, 4 miesiące rozdawania nagród pieniężnych www.loteriastaropolanka.pl . Ja mam nadzieję, że chociaż raz wygram
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 03-06-2021, 16:28
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1 975
Domyślnie

W mojej opinii zdecydowanie warto tutaj zwrócić uwagę na takie propozycje, jak Catering Warszawa od Mój Catering, zarówno jeżeli chodzi o wyjątkową i smaczną dietę na co dzień zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn w różnym zakresie cenowym i oczywiście wersjach kalorycznych. Jednocześnie licząc na profesjonalne wsparcie obsługi i świetnie zestawione menu m.in diety optymalne, odchudzające, czy również wegetariańskie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 08-06-2021, 20:52
astraso astraso is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 2 437
Domyślnie

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... https://stabil-med.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 11-06-2021, 17:55
Bambi89 Bambi89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 222
Domyślnie

Grunt to zdrowa dieta i oczywiście odpowiednie nawadnianie, czy też stosowanie jakiś ćwiczeń. Ja uważam, że dobrą opcją jest dieta pudełkowa, że dzięki niej można szybko stracić na wadze. Jakby co macie tutaj https://minutaosiem.pl całkiem fajny namiar na catering dietetyczny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 30-06-2021, 00:51
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 814
Domyślnie

Tak się składa, że woda odgrywa niezwykle istotną rolę w procesie odchudzania. Nie trzeba jednak ograniczać się wyłącznie do niej. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby pić herbatę – niektóre z nich również mają działanie odchudzające. Spory wybór herbat posiada w swojej ofercie https://teaverso.pl/HERBATA/
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:38.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.